Povezane vesti
Mitrić: Neustavna odredba o 'stavljanju u zatvor' poslanika
Al Jazeera 09.12.2018
Bivši predsjednik Ustavnog suda Crne Gore ukazuje na neusklađenost pravnih normi u slučaju hapšenja opozicionog poslanika Nebojše Medojevića. Odredba iz crnogorskog Zakona o krivičnom postupku, kojom je uveden novi krivično-pravni institut "stavljanje u… »
Mitrić: Odredba o "stavljanju u zatvor" poslanika neustavna
RTV 09.12.2018
PODGORICA - Odredba iz crnogorskog Zakona o krivičnom postupku, kojom je uveden novi krivično-pravni institut "stavljanje u zatvor", suprotna je ustavnoj odredbi o imunitetu poslanika, kaže za Pobjedu Blagota Mitrić, redovni profesor Univerziteta Crne… »
Vesti dana »
Oglasio se NIS: Stigla nova posebna licenca Ministarstva finansija SAD
Blic pre 16 minutajoš 95 povezanih
Studenti o presudi Tanku: Prvi osuđeni je student, a niko od odgovornih za pad nadstrešnice
Beta pre 3 satajoš 22 povezane
(Mapa) Ovo je tačna lokacija jakog zemljotresa. Da li je ovo uvod u još jači na drugoj tački u Srbiji i šta dalje sledi? Naš stručnjak objašnjava
Blic pre 16 minutajoš 46 povezanih
Da li će kiša i danas zaobići novi SAD? Oglasio se RHMZ: U narednih sat vremena će biti pljuskova, evo i gde
Dnevnik pre 1 satjoš 57 povezanih



