Povezane vesti

SL - Radnički i Mladost po Zvezdinom receptu, Dinamo viđen za drugu ligu

SL - Radnički i Mladost po Zvezdinom receptu, Dinamo viđen za drugu ligu

Sportske.net 09.12.2018
Berićetno popodne za gostujuće timove u Super ligi. Samo Radnički iz Niša slavio kao domaćin. Kolo su u subotu otvorili Crvena zvezda i Napredak na stadionu "Rajko Mitić", a u ritmu crveno-belih danas su odigrali Radnički iz Niša i Mladost iz… »
Lalatović: Nišlije, hvala na svemu, ovo je možda bio moj poslednji meč na Čairu

Lalatović: Nišlije, hvala na svemu, ovo je možda bio moj poslednji meč na Čairu

Mozzart sport 09.12.2018
Meni ugovor ističe posle utakmice u Kruševcu protiv Napretka, imam ozbiljne ponude, ponovio još jednom šef struke Radničkog koji je danas trijumfom nad Spartakom overio drugo mesto na polusezoni. Radnički iz Niša osigurao je drugo mesto na… »
Radnički ubedljiv, Čukarički i Vojvodina u gostima do boda u mečevima bez golova (video)

Radnički ubedljiv, Čukarički i Vojvodina u gostima do boda u mečevima bez golova (video)

Sportski žurnal 09.12.2018
Mladost, Voždovac i Radnik slavili u gostima. Radnički iz Niša je na svom terenu sa 3:0 pobedio Spartak u meču 20. kola Super lige Srbije. Golove za domaći tim dali su Stanisavljević u osmom minutu, Grbić u 54. i Tekijaški (autogol) u 85. Istim… »
Lalatović potvrdio spekulacije: Možda je ovo bio moj poslednji meč u Nišu…

Lalatović potvrdio spekulacije: Možda je ovo bio moj poslednji meč u Nišu…

Hot sport 09.12.2018
Nenad Lalatović je sa Radničkim iz Niša uspeo da „razdvoji“ Crvenu zvezdu i Partizan, Nišlije polako ali sigurno grabe ka drugom mestu na tabeli SLS, a kvalitet su dokazali danas ubedljivom pobedom nad Spartakom iz Subotice od 3:0. Ipak, nije sve… »
Superliga: Mreže ostale mirne u Vojvodini

Superliga: Mreže ostale mirne u Vojvodini

Vesti online 09.12.2018
Kolo pre kraja u jesenjem delu domaćeg šampionata Radnički obezbedio drugo mesto. Radnik iz Surudulice i Voždovac su na gostovanjima pobedili 2:1 Mačva, odnosno Dinamo Vranje. Na susretu u Šabcu je viđena retka situacija, igrač Mačve Nenad… »
Lalatović: Ovo je možda oproštaj... Nišlije, hvala!

Lalatović: Ovo je možda oproštaj... Nišlije, hvala!

Mondo 09.12.2018
Trener Radničkog dvaput rekao da je u nedelju možda poslednji put bio domaćin na "Čairu". "Kad sam došao navijači me nisu hteli, a danas sam doživeo da mi ceo stadion skandira". Radnički je u nedelju ostvario još jednu pobedu i obezbedio… »
Pls: Promene u vrhu tabele, Zlatibor se sapleo u Čačku, Inđija preuzela lidersku palicu

Pls: Promene u vrhu tabele, Zlatibor se sapleo u Čačku, Inđija preuzela lidersku palicu

Hot sport 09.12.2018
Zlatibor Čajetina je doživeo poraz u Čačku, što je iskoristila Inđija i preuzela prvo mesto na tabeli Prve lige Srbije. Borac je poslednju utakmicu na svom terenu izgubio golom u nadoknadi vremena od Budućnosti, a danas mu se to vratilo tako što… »
Borac iznenadio Zlatibor, Inđija na vrhu

Borac iznenadio Zlatibor, Inđija na vrhu

Sportski žurnal 09.12.2018
Odigrano je šest mečeva 22. kola Prve lige Srbije, najveće iznenađenje viđeno u Čačku gde je domaći tim sa 2:0 savladao favorizovani tim iz Čajetine. Fudbaleri Borca pobedili su Zlatibor sa 2:0 u meču 22. kola Prve lige Srbije i tako pomogli… »
PLS - Nova smena na čelu tabele, remi u derbiju kola

PLS - Nova smena na čelu tabele, remi u derbiju kola

Sportske.net 09.12.2018
Inđija je iskoristila poraz Zlatibora u Čačku i preuzela lidersku poziciju na tabeli Prve lige Srbije barem do sutrašnjih mečeva kojima će biti kompletirano 22. kolo. Šest mečeva 22. kola Prve lige Srbije odigrano je u nedeljnom terminu od 13… »
Lalatović šokirao Nišlije!

Lalatović šokirao Nišlije!

Sportske.net 09.12.2018
Umesto velike radosti zbog overenog drugog mesta na tabeli na polusezoni u Nišu je posle trijumfa nad Spartakom usledio "hladan tuš". Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su Spartak ŽK u okviru 20. kola Super lige rezultatom 3:0 i tako overili drugo… »
Radnički "zacementirao" drugo mesto do februara!

Radnički "zacementirao" drugo mesto do februara!

Mondo 09.12.2018
Nova ubedljiva pobeda fudbalera Nenada Lalatovića kojom su i zvanično vicešampioni jesenjeg dela Superlige. Hteo je Nenad Lalatović pobedu za "oproštaj od navijača na kraju jesenje polusezone", videćemo da li i za ovu sezonu pošto ga traži… »
Pls: Inđija na vrhu, Borac sapleo Zlatiborce

Pls: Inđija na vrhu, Borac sapleo Zlatiborce

Mozzart sport 09.12.2018
TSK i Javor u ponedeljak mogu do liderske pozicije. Smena na vrhu tabele Prve lige Srbije. Sad Inđija kolo vodi. Nekadašnji superligaš ostvario je i šestu vezanu pobedu na svom stadionu, ovoga puta nad Bežanijom (2:0) - doduše, tek pred kraj - tako… »
Superliga: Radnički siguran protiv Spartaka za "zimovanje" na drugom mestu, pobede Voždovca, Mladosti i Radnika

Superliga: Radnički siguran protiv Spartaka za "zimovanje" na drugom mestu, pobede Voždovca, Mladosti i Radnika

Večernje novosti 09.12.2018
Izabranici Nenada Laltovića obezbedili trijumf koji im je bio neophodan da osiguraju drugo mesto na tabeli pred zimsku pauzu. Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su danas Spartak iz Subotice 3:0 (1:0) u utakmici 20. kola Superlige i obezbedili drugo… »
Radnički siguran, Voždovac - konačno

Radnički siguran, Voždovac - konačno

N1 Info 09.12.2018
U prva četiri meča 20. kola Superlige Srbije odigrana u nedelju više sreće imali su gosti. Slavili su Voždovac, Radnik i Mladost, a na svom terenu do pobede je došao Radnički Niš. Drugoplasirana ekipa Superlige, Radnički iz Niša do 14. pobede u… »
Zvezdina „trojka” protiv Napretka

Zvezdina „trojka” protiv Napretka

Politika 09.12.2018
Fudbaleri Crvene zvezde upisali su 18. pobedu u Superligi ove sezone, pošto su savladali Napredak 3:0 (1:0) u 20. kolu domaćeg šampionata. Zvezda je na stadionu „Rajko Mitić” trijumfovala pogocima Veljka Simića u 13. i Mohameda El Fardua Bena u… »
Trojka najavila PSŽ: Zvezda rutinski i ubedljivo savladala blede Kruševljane na svom stadionu

Trojka najavila PSŽ: Zvezda rutinski i ubedljivo savladala blede Kruševljane na svom stadionu

Večernje novosti 08.12.2018
Fudbaleri Napretka krivci za prva dva gola domaćina. TRI lopte u mreži Napretka kao pozivnica za utorak i poslednji jesenji evropski spektakl protiv PSŽ. Iz Crvene zvezde je uoči meča sa Napretkom stizalo mnogo signala kako bi Napredak mogao da… »
Fudableri Zvezde pobedili Napredak

Fudableri Zvezde pobedili Napredak

Danas 08.12.2018
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu Napredak sa 3:0, u utakmici 20. kola Super lige Srbije. Zvezda je povela u 13. minutu golom Veljka Simića, a ta ekipa prednost je udvostručila autogolom Dušana Veškovca u 60. minutu. Konačan… »

Vesti dana »