Povezane vesti

Tači: Dobio sam Blerovu podršku za sporazum Kosova i Srbije

Tači: Dobio sam Blerovu podršku za sporazum Kosova i Srbije

Radio 021 09.12.2018
Kosovski predsednik Hašim Tači odseda u Londonu, gde se juče sastao sa bivšim britanskim premijerom Tonijem Blerom. Tači je na svom Tviteru profilu napisao da je dobio Blerovu podršku za postizanje konačnog sporazuma između Kosova i Srbije. "Imao… »
Tači se sastao sa Tonijem Blerom

Tači se sastao sa Tonijem Blerom

Blic 09.12.2018
Predsednik privremenih kosovskih institucija Haššim Tači objavio je da se sastao u Londonu sa bivššim britanskim premijerom Tonijem Blerom i da je dobio njegovu podršku za postizanje konačnog sporazuma Beograda i Prišštine. On je to napisao na… »
Toni Bler sad podržava i Tačija? Sreli se u Londonu i odmah fotografisali za Tviter

Toni Bler sad podržava i Tačija? Sreli se u Londonu i odmah fotografisali za Tviter

Telegraf 09.12.2018
- Imao sam odličan sastanak u Londonu sa mojim prijateljom Tonijem Blerom - pohvalio se Hašim Tači. Predsednik privremenih kosovskih institucija Hašim Tači objavio je da se sastao u Londonu sa bivšim britanskim premijerom Tonijem Blerom i da je… »
Tači: Imao sam odličan sastanak s prijateljem Tonijem Blerom

Tači: Imao sam odličan sastanak s prijateljem Tonijem Blerom

N1 Info 09.12.2018
Kosovski predsednik Hašim Tači odseda u Londonu gde se juče sastao sa bivšim britanskim premijerom, Tonijem Blerom. Tači je na svom Tviteru profilu napisao da je dobio Blerovu podršku za postizanje konačnog sporazuma između Kosova i Srbije. "Imao… »

Vesti dana »