Povezane vesti
Rijad neće izručiti osumnjičene za ubistvo Kašogija
Radio 021 10.12.2018
Saudijski šef diplomatije isključio je mogućnost izručenja osumnjičenih za ubistvo novinara Džamala Kašogija, nakon što je glavni tužilac u Istanbulu izdao naloge za hapšenje dvojice bivših visokih saudijskih zvaničnika. "Mi ne izručujemo naše građane"… »
Bez izručenja zbog ubistva Kašogija
Danas 09.12.2018
Saudijski šef diplomatije isključio je danas mogućnost izručenja osumnjičenih za ubistvo novinara Džamala Kašogija, nakon što je glavni tužilac u Istanbulu izdao naloge za hapšenje dvojice bivših visokih saudijskih zvaničnika, javljaju zapadne agencije… »
Rijad ne izručuje svoje građane
Blic 09.12.2018
Saudijski ministar spoljnih poslova Adel al-DŽubeir rekao je danas da Rijad ne isporučuje svoje građane. "Mi ne isporučujemo naše građane", rekao je DŽubeir na konferenciji za novinare na kraju samita Saveta zalivske saradnje, odgovarajući na pitanje u… »
Vesti dana »
U Torontu ispaljeni hici na američki konzulat, nema povređenih
Insajder pre 42 minutajoš 59 povezanih
(VIDEO) Pušten fotoreporter Gavrilo Andrić, priveden zbog navodnog ometanja službenog lica
N1 Info pre 7 minutajoš 19 povezanih






