Povezane vesti
Planirani budžet APV za narednu godinu 74,4 milijarde RSD
Moj Novi Sad 10.12.2018
Za 2019. godinu planiran je pokrajinski budžet od 74,4 milijarde dinara – navodi se u Predlogu pokrajinske skupštinske odluke o budžetu AP Vojvodine za 2019. godinu, koji je na današnjoj sednici usvojila Pokrajinska vlada. To je za oko 13 milijardi… »
Planiran budžet za vojvodinu: Za 2019. godinu od 74,4 milijarde
Blic 10.12.2018
Za 2019. godinu planiran je pokrajinski budžet od 74,4 milijarde dinara - navodi se u Predlogu pokrajinske skupštinske odluke o budžetu AP Vojvodine za 2019. godinu, koji je na današnjoj sednici usvojila Pokrajinska vlada. To je za oko 13 milijardi… »
Planiran pokrajinski budžet 74,4 milijarde dinara
RTV 10.12.2018
NOVI SAD - Za 2019. godinu planiran je pokrajinski budžet od 74,4 milijarde dinara - navodi se u Predlogu pokrajinske skupštinske odluke o budžetu AP Vojvodine za 2019. godinu, koji je na današnjoj sednici usvojila Pokrajinska vlada. To je za oko 13… »
Vesti dana »
Šok u Beloj kući! Tramp pustio niz vodu najbližu saradnicu koju Amerikanci ne podnose: Poznato i ko će je zameniti
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Zvaničnik NATO-a: U potpunosti odbacujemo tvrdnju da je Bondstil korišćen za napade na Iran
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Zajednica klubova Super i Prve lige Srbije odgovorila na poziv FSS o hitnom sastanku
Danas pre 6 satijoš 1 povezana





