Povezane vesti
U Pokrajinskoj vladi održan prijem povodom Međunarodnog dana ljudskih prava
Blic 10.12.2018
"Svim građankama i građanima čestitam praznik, 10. decembar – Međunarodni dan ljudskih prava, datum koji je od ove godine odlukom Skupštine AP Vojvodine, a na inicijativu Pokrajinske vlade, ustanovljen kao datum od pokrajinskog značaja“, rekao je… »
FOTO: Međunarodni dan ljudskih prava u Pokrajini, uskoro trajno rešenje za prilaze Banovini i Skupštini APV
Radio 021 10.12.2018
Međunarodni dan ljudskih prava, koji se obeležava 10. decembra, postao je i zvaničan praznik od značaja za Vojvodinu ove godine. Tim povodom u Banovini su se okupili predstavnici relevantnih institucija koje se bave očuvanjem i unapređenjem ljudskih… »
Mirović: Pokrajina dobar primer kako se štite ljudska prava
RTV 10.12.2018
NOVI SAD - Pokrajinski premijer Igor Mirović čestitao je građanima Međunarodni dan ljudskih prava i poručio da je vlada na čijem je čelu u potpunosti posvećena kreiranju društva u kome vlada tolerancija bez predrasuda i diskriminacije. On je na prijemu… »
Mirović: Pokrajina dobar primer kako se štite ljudska prava
Dnevnik 10.12.2018
NOVI SAD: Pokrajinski premijer Igor Mirović čestitao je građanima Međunarodni dan ljudskih prava i poručio da je vlada na čijem je čelu u potpunosti posvećena kreiranju društva u kome vlada tolerancija bez predrasuda i diskriminacije. On je na prijemu… »
Vesti dana »
U Srbiji pao sneg! Neverovatni prizori usred maja, ove planine se zabelele
Dnevnik pre 29 minutajoš 23 povezane
Ko je Dara iz Bugarske? Pobedila na Evroviziji pesmom „Bangaranga“, evo šta znače ti stihovi
Kurir pre 8 satijoš 28 povezanih







