Povezane vesti
Mediji: Ove sedmice tri dodatne mjere Kosova protiv Srbije
Al Jazeera 10.12.2018
Zabrana ulaska vozila sa srbijanskim tablicama, nepriznavanje srbijanskih dokumenata i zabrana uvoza robe stranih kompanija koja se proizvodi u Srbiji. Vlasti Kosova neće podleći pritisku i ukinuti stopostotno uvećani porez na proizvode iz Srbije i Bosne… »
Ministri tzv. Kosova potvrdili opasne namere Ramuša Haradinaja: 3 mere spremili za Srbiju, evo i koje
Telegraf 10.12.2018
Ramuš Haradinaj, još 21. novembra, nakon uvođenja 100 odsto povećanog poreza na robu iz Srbije i BiH, rekao da će, ako Srbija nastavi kampanju protiv tzv. Kosova, uslediti nove mere. Privremene prištinske institucije neće podleći pritisku i ukinuti… »
Haradinaj hoće da zapali region! Sutra će saopštiti koje 3 nove mere priprema protiv Srbije
Telegraf 10.12.2018
- Ne usuđujem se danas da govorim o tome. Sutra imamo sastanak vlade o tome i drugim temema - rekao je on danas, odbijajući da kaže šta planira. Premijer privremenih prištinsih institucija Ramuš Haradinaj najavio je da će sutra, posle sednice vlade… »
Vesti dana »

Vrelo subotnje jutro u Srbiji: Temperatura i do 38 stepeni, osveženje stiže sutra
Glas juga pre 2 satajoš 27 povezanih

Maskirana lica demolirala kafić u Valjevu, vlasnik tvrdi da su prebili radnicu: "Motiv je politički" (FOTO)
N1 Info pre 34 minutajoš 4 povezane

Crta podnela tri krivične prijave u vezi sa protestima u Novom Sadu, Beogradu i Vrbasu
Radio 021 pre 14 minutajoš 13 povezanih

Tramp posle sastanka s Putinom dugo telefonom razgovarao sa Zelenskim i NATO liderima
Danas pre 1 satjoš 69 povezanih

"Selektor zna kada smo malo opušteniji": Bogdana posle pobede pitali za tajm-aut i Pešićev bes
Mondo pre 39 minutajoš 36 povezanih