Povezane vesti
Muke uhapšenih Srba na Kosovu: Protivzakonito ih drže u zatvoru u Podujevu!
Telegraf 10.12.2018
Kako Telegraf.rs saznaje, nakon što je Apelacioni sud u Prištini prihvatio žalbu advokata odbrane na određivanje pritvora za uhapšene Srbe, osnovni sud je bio u obavezi da u roku od 48 sati dopuni dokaze. Advokati uhapšenih Srba sa Kosova - Nedeljka… »
Advokati uhapšenih Srba: Niz čudnih i protivzakonitih odluka suda u Prištini
N1 Info 10.12.2018
Trojica Srba, osumnjičenih za ubistvo lidera Građanske inicijative "Srbija, demokratija, pravda" Olivera Ivanovića, protivzakonito su u pritvoru u Podujevu, iako im je rešenje o određivanju pritvora ukinuto još prošle nedelje, saopštili su njihovi… »
Vesti dana »

"Ko je nadležan za prasiće, a ko za pivo" Brnabić o blokadi Gazele i Brankovog mosta: Bez cilja i smisla, samo ogoljeno nasilje i teror nad običnim ljudima
Kurir pre 43 minutajoš 14 povezanih

Sedam meseci od pada nadstrešnice - pomeni u više gradova, popodne blokada Brankovog mosta i Gazele
RTS pre 7 minutajoš 28 povezanih

Rušenje, rekonstrukcija ili delimično korišćenje: Ministarka građevinarstva o sudbini zgrade novosadske Železničke stanice
Insajder pre 1 satjoš 20 povezanih

Najmanje 26 mrtvih u izraleskom napadu blizu centra za pomoć u Gazi: spasioci
BBC News pre 1 satjoš 19 povezanih