Povezane vesti
Dinar stabilan, kurs 118,3459
Kamatica 12.12.2018
"Dinar vredi prema evru približno isto kao juče i zvanični srednji kurs će iznositi 118,3459 dinara za evro", objavila je Narodna banka Srbije. Dinar jeprema evruna istom nivou kao pre mesec dana, na godišnjem nivou jači za 1,1 procenat, a u odnosu na… »
Evro danas 118,34 dinara
Novi magazin 12.12.2018
Dinar je danas neznatno oslabio prema evru i zvanični srednji kurs je 118,3459 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije (NBS). Zvanični srednji kurs juče je bio 118,3347 dinara za jedan evro. U odnosu na evro, dinar je danas za 1,1 odsto… »
Vesti dana »

Ričard Grenel o Kosovu i Metohiji: Ideja o međusobnom priznanju je smešna
Blic pre 54 minutajoš 2 povezane

Protestna šetnja na Dedinju: Demonstranti ispred kuća u kojim žive Aleksandar Vučić, Ana Brnabić, Zorana Mihajlović i Željko Mitrović (foto/video)
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

Demonstracije u Tel Avivu zbog izraelskog plana za preuzimanje Gaze: Desetine hiljada traži kraj rata i oslobađanje talaca (foto)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Oboren temperaturni rekord! Jul u Turskoj najtopliji u poslednjih 55 godina: Izmerena temperatura od 50,5 stepeni Celzijusa
Kurir pre 4 minutajoš 1 povezana

Uhapšena 3 muškarca zbog nedozvoljenog penjanja na Ajfelovu kulu: Jedan skočio padobranom
Blic pre 5 satijoš 1 povezana