Povezane vesti
Kraj sezone za Tomaševićevu
N1 Info 12.12.2018
Golmanu rukometne reprezentacije Srbije Katarini Tomašević sleduje duža pauza, pošto su joj tokom Evropskog prvenstva u Francuskoj pokidan ligament kolena. Lekarski pregledi obavljeni u Nantu potvrdili su da je u pitanju teža povreda. Naime… »
Kraj sezone za reprezentativnog golmana Srbije
Sportski žurnal 12.12.2018
Popularna Ministarka odbrane je na utakmici protiv Crne Gore, u 19. minutu odbranila udarac posle kog je ostala da leži na parketu, a onda je u suzama izneta sa terena. Za sjajnog golmana srpskog tima Katarinu Tomašević Evropsko prvenstvo u Francuskoj je… »
Katarina završila sezonu, debituje Marina
Mondo 12.12.2018
Prvi golman ženske rukometne reprezentacije Srbije Katarina Tomašević doživela je težu povredu, a na meču protiv Francuske na EP šansu će dobiti Marina Pantić. Rukometašice Srbije doživele su veliki peh na meču protiv Crne Gore na Evropskom prvenstvu u… »
Pantićeva menja Tomaševićevu na golu Srbije
Večernje novosti 11.12.2018
Srpska rukometašica Marina Pantić debitovaće za nacionalni tim u meču protiv Francuske na Evropskom prvenstvu, saopštio je danas Rukometni savez Srbije. Srpska rukometašica Marina Pantić debitovaće za nacionalni tim u meču protiv Francuske na Evropskom… »
Vesti dana »
Napad balističkim raketama na Kijev – osmoro stradalih, više od 30 povređenih
RTS pre 8 minutajoš 12 povezanih
Ulazimo u novi toplotni talas, lokalno će biti i do 42 stepena
N1 Info pre 38 minutajoš 12 povezanih
Partizan u predgrađu Madrida traži put ka Evropi, čvrsti Hetafe poslednja prepreka (21.00, RTS 3)
RTS pre 8 minutajoš 13 povezanih
Ruski "iljušin" od danas pomaže u gašenju požara u Deliblatskoj peščari
RTS pre 8 minutajoš 7 povezanih
Požari širom regiona i dalje aktivni, u Crnoj Gori požarišta pod kontrolom
Insajder pre 18 minutajoš 2 povezane




