Povezane vesti

Kozić podeneo ostavku na sve funkcije u Politici

Kozić podeneo ostavku na sve funkcije u Politici

Novi magazin 12.12.2018
Sаvetnik glаvnog i odgovornog urednikа "Ilustrovаne politike" Gorаn Kozić podneo je ostavku nа "svа uređivаčkа mestа" u "Politikinoj kući", zato što je zаključio dа je njegov pristup uređivаnju nedeljnika "Ilustrovana politka"… »
Posle: Skandal-naslovne sa skotom, matićem i smajlović Goran Kozić podneo ostavku u "Ilustrovanoj politici" i izvinio se…

Posle: Skandal-naslovne sa skotom, matićem i smajlović Goran Kozić podneo ostavku u "Ilustrovanoj politici" i izvinio se…

Blic 12.12.2018
Savetnik glavnog i odgovornog urednika Ilustrovane politike Goran Kozić podneo je juče ostavku. Posle niza opskurnih i toksičnih naslovnih strana, koje su bez ikakvog novinarskog kvaliteta, ali sa puno potencijala da podstaknu nasilje i linč - Kozić… »
Rakić o Ilustrovanoj: Savetnik priznaje da uređuje novine, to nigde nisam video

Rakić o Ilustrovanoj: Savetnik priznaje da uređuje novine, to nigde nisam video

N1 Info 12.12.2018
Mediji se razračunavaju umesto da obaveštavaju građane, a način na koji se to radi je toliko primitivan, da moramo da se zapitamo kuda novinarstvo ide, ocenio je v.d. glavnog i odgovornog urednika Politike Žarko Rakić. On je rekao da je u "slučaju… »
Savetnik urednika Ilustrovane politike Kozić dao ostavku

Savetnik urednika Ilustrovane politike Kozić dao ostavku

Danas 12.12.2018
Savetnik glavnog i odgovornog urednika Ilustrovane politike Goran Kozić, podneo je večeras ostavku uz obrazloženje „Zaključio sam da je moj pristup uređivanju novina neprihvatljiv. Izvinjavam se svima koje sam svojim načinom pisanja uvredio, ili… »

Vesti dana »