Повезане вести
Кумулативна стопа привредног раста за четири године биће 12 одсто
Нова економија 12.12.2018
Народна банка Србије: Народна банка Србије саопштила је да је реалан раст бруто домаћег производа (БДП) од 2015. до 2017. године износио 7,3 одсто, а да ће, узимајући у обзир пројекцију раста за ову годину од 4,2 одсто… »
НБС: Кумулативни привредни раст у последње четири године износиће 12 одсто
Н1 Инфо 12.12.2018
Народна банка Србије саопштила је да је реалан раст бруто домаћег производа (БДП) од 2015. до 2017. године износио 7,3 одсто, а да ће, узимајући у обзир пројекцију раста за ову годину од 4,2 одсто, кумулативна стопа привредног… »
НБС: На раст дефицита текућег рачуна утицали бржи привредни раст и цена нафте
Нови магазин 12.12.2018
Народна банка Србије (НБС) данас је саопштила да су на раст дефицита текућег рачуна државе утицали бржи привредни раст и кретање цене нафте на светском тржишту, али да је он и даље на нивоу који је више него одржив. По рачуници… »
НБС: Дефицит текућег рачуна преполовљен за шест година
Дневник 12.12.2018
БЕОГРАД: Дефицит текућег рачуна Србије је за претходних шест година преполовљен и то са око 11 посто из 2012. године на између 5,0 и 6,0 посто колико ће износити ове године према пројекцијама Народне банке Србије, каже Милан… »
Вести дана »
Студенти Правног факултета од Вучића затражили изборе, подржали глумце Народног позоришта
Сербиан Невс Медиа пре 9 минутајош 25 повезаних
Зеленски: Спреман сам да променим закон за организовање избора у Украјини
Спутник пре 1 сатјош 38 повезаних
Вучић: Три могуће опције за НИС, све мора бити решено до 15. јануара, спремни смо да платимо…
Морава инфо пре 2 сатајош 27 повезаних
Милан Недељковић преузима функцију председника Управе БМВ АГ од маја 2026.
Наслови.аи пре 4 сатијош 34 повезане





