Povezane vesti

Policija ispituje uzroke požara u kući novinara u Beogradu

Policija ispituje uzroke požara u kući novinara u Beogradu

Slobodna Evropa 12.12.2018
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Srbije intezivno radi na utvrđivanju uzroka požara u kući M. J. u naselju Vrčin, na periferiji Beograda, stoji u saopštenju MUP-a koji je potpisao načelnik policijske stanice Grocka, Radosav Šćekić… »
MUP istražuje okolnosti požara u kući novinara iz Grocke, pronađena čaura

MUP istražuje okolnosti požara u kući novinara iz Grocke, pronađena čaura

N1 Info 12.12.2018
Zamenik načelnika Policijske stanice Grocka Radosav Šćekić izjavio je danas da policija intenzivno radi na rasvetljavanju svih okolnosti pod kojima je došlo do požara u garaži M.J. (68) u tom mestu, kojeg je opisao kao bivšeg pripadnika MUP-a… »
Novinar: Podmetnuli požar i pucali, zbog pretnji sam se obraćao Vučiću

Novinar: Podmetnuli požar i pucali, zbog pretnji sam se obraćao Vučiću

N1 Info 12.12.2018
Novinar portala Žig info iz Grocke Milan Jovanović izjavio je da je uveren da je razlog napada koji je doživeo, i u kojem mu je izgorela kuća, isključivo njegovo pisanje, jer se inače nikom nije zamerio. 12.12.2018. 12.12.2018. "Sve je nestalo za… »
Uredniku portala „Žig info” spaljena kuća

Uredniku portala „Žig info” spaljena kuća

Politika 12.12.2018
Milan Jovanović sa suprugom pobegao kroz prozor. – Tvrdi da je napadnut zbog pisanja o zloupotrebama u opštini Grocka. Nepoznate osobe u toku pretprošle noći zapalile su kuću urednika medijskog portala „Žig info” iz Grocke Milana Jovanovića i… »
Novinar: Bacili su Molotovljev koktel, a onda mi pucali na kuću

Novinar: Bacili su Molotovljev koktel, a onda mi pucali na kuću

Nova ekonomija 12.12.2018
Novinar portala Žig info iz Grocke Milan Jovanović izjavio je danas da je uveren da je razlog napada koji je doživeo, i u kojem mu je izgorela cela kuća, isključivo njegovo pisanje, jer se inače nikom nije zamerio. U izjavi za portal Cenzolovka… »
Požar u kući novinara, MUP: Istražujemo, nađena čaura (VIDEO)

Požar u kući novinara, MUP: Istražujemo, nađena čaura (VIDEO)

Vesti online 12.12.2018
U kući bivšeg pripadnika MUP u Grockoj Milana Jovanovića, koji radi kao novinar portala "Žig Info", došlo je do požara iz za sada nepoznatog razloga, a on sumnja da su u garažu ubačeni molotovljevi kokteli. Srećom, u požaru je pričinjena samo… »
Pucali na novinara u Grockoj, spalili mu kuću

Pucali na novinara u Grockoj, spalili mu kuću

Mondo 12.12.2018
Pokret slobodnih građana (PSG) saopštio je danas da su nepoznate osobe u toku noći zapalile kuću urednika medijskog portala Žig info iz Grocke Milana Jovanovića i pucali iz vatrenog oružja. Policija "istražuje požar". Foto: MONDO/Mario Milojević… »
Požar u kući novinara u Vrčinu, pronađena čaura

Požar u kući novinara u Vrčinu, pronađena čaura

RTS 12.12.2018
U garaži kuće koja je vlasništvo M. J. iz Vrčina došlo je do požara, koji se proširio i na prizemlje kuće, saopšteno je iz policije. Zamenik načelnika Policijske stanice Grocka Radosav Šćekić saopštio je da policijski službenici PS Grocka… »
VIDEO: Zapaljena kuća novinara portala "Žig info", policija "radi na rasvetljavanju okolnosti"

VIDEO: Zapaljena kuća novinara portala "Žig info", policija "radi na rasvetljavanju okolnosti"

Radio 021 12.12.2018
Načelnik Policijske stanice Grocka Radosav Šćekić izjavio je da policija intenzivno radi na rasvetljavanju svih okolnosti izazivanja požara u Vrčinu u garaži Milana Jovanovića (68). Kako je Šćekić naveo, u pitanju je garaža "bivšeg pripadnika… »
Pokušaj ubistva novinara Milana Jovanovića: Spaljena kuća, pucano na ulazna vrata

Pokušaj ubistva novinara Milana Jovanovića: Spaljena kuća, pucano na ulazna vrata

Cenzolovka 12.12.2018
Nepoznate osobe ubacile su „Molotovljev koktel“ pa pucale na ulazna vrata kuće Milana Jovanovića kako niko ne bi mogao da izađe. Jovanović, koji je izgubio sve što je u životu stekao, uveren je da je razlog napada njegovo pisanje, jer se nikome… »
Novinar portala Žig info: Noćas su mi zapalili kuću i pokušali da me ubiju (VIDEO)

Novinar portala Žig info: Noćas su mi zapalili kuću i pokušali da me ubiju (VIDEO)

Insajder 12.12.2018
Novinaru portala Žig info iz Grocke Milanu Jovanoviću noćas je zapaljena kuća, nakon što su na garažu koja se nalazi u dvorištu nepoznati napadači s kapuljačama na glavi bacili dva molotovljeva koktela, kaže Jovanović za Insajder. On navodi da… »
Pokušaj ubistva novinara Milana Jovanovića: Spalili mu kuću, pucali na ulazna vrata

Pokušaj ubistva novinara Milana Jovanovića: Spalili mu kuću, pucali na ulazna vrata

Jugmedia 12.12.2018
Jutros oko 3.30 u Vrčinu su nepoznate osobe zapalile kuću novinara portala Zig-info Milana Jovanovića i kroz prozor na garaži ubacile „Molotovljev koktel“. Posle toga, napadači su pucali u pravcu ulaznih vrata kako niko iz kuće ne bi mogao da… »
UNS traži da se ispitaju okolnosti požara u Vrčinu

UNS traži da se ispitaju okolnosti požara u Vrčinu

RTS 12.12.2018
Udruženje novinara Srbije pozvalo je policiju i tužilaštvo da hitno ispitaju sve okolnosti pod kojima je noćas u Vrčinu izgorela kuća novinara Žig info portala Milana Jovanovića, kao i da utvrde ima li taj događaj veze sa poslom kojim se… »
Novinar Žig infa: Tužilaštvo obavešteno o pretnjama, nikada nismo dobili odgovor

Novinar Žig infa: Tužilaštvo obavešteno o pretnjama, nikada nismo dobili odgovor

Novi magazin 12.12.2018
Jedan od urednika informativnog portala Žig info iz Grocke Željko Matorčević izjavio je danas da su i on i njegov kolega Milan Jovanović kojem je noćas zapaljena kuća u napadu nepoznatih ljudi, u više navrata prijavljivali pretnje tužilaštvu u… »
Izgorela kuća novinara portala Žig Info, UNS traži da policija hitno reaguje

Izgorela kuća novinara portala Žig Info, UNS traži da policija hitno reaguje

N1 Info 12.12.2018
Udruženje novinara Srbije pozvalo je policiju i tužilaštvo da hitno ispitaju sve okolnosti pod kojima je izgorela kuća novinara portala Žig Info Milana Jovanovića, da utvrde da li taj događaj ima veze sa poslom kojim se on bavi i da o tome obaveste… »

Vesti dana »