Povezane vesti
Vlada Kosova oslobodila od carine donaciju bolnici u Severnoj Mitrovici
Slobodna Evropa 12.12.2018
Vlada Kosova je danas oslobodila od carina donaciju u iznosu od 243.000 evra Kliničko-bolničkom centru u Severnoj Mitrovici, za medicinska sredstva, napisao je šef kabineta Vlade Kosova Avni Arifi na Facebooku, ističući da nema humanitarne krize na… »
Vlada Kosova oslobodila takse donaciju za KBC u Severnoj Mitrovici
N1 Info 12.12.2018
Vlada Kosova je dozvolila da donacija vredna 243.000 evra za Kliničko-bolnički centar u Severnoj Mitrovici, uđe bez naplate takse od 100 odsto, saopštio je šef kabineta Vlade Kosova Avni Arifi, ističući da nema humanitarne krize na Kosovu zbog uvođenja… »
Ivanović: Nismo dobili nikakvu pomoć od Prištine; Arifi: Nema humanitarne krize, takse su za Srbiju
Večernje novosti 12.12.2018
Vlada Kosova je danas dala donaciju od 243.000 evra Kliničko-bolničkom centru u Severnoj Mitrovici, za medicinska sredstva. Vlada Kosova je danas dala donaciju od 243.000 evra Kliničko-bolničkom centru u Severnoj Mitrovici, za medicinska sredstva… »
Vesti dana »
Vrhovni iranski vođa Modžtaba Hamnei nije se pojavio na sahrani oca
Pravo u centar pre 37 minutajoš 53 povezane
Rusija predlaže prekid vatre radi predaje tela ukrajinskih vojnika u Kostjantinovki
Insajder pre 1 satjoš 34 povezane
Prognoza vremena za ponedeljak, 6. jul: Sutra promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima
Beta pre 5 satijoš 29 povezanih
Najmanje osam osoba, među kojima četvoro dece, upucano na Koni Ajlendu u SAD
Beta pre 2 satajoš 21 povezana




