Повезане вести
Напасник из трамваја неурачунљив – иде на лечење
РТС 13.12.2018
Михаило Исаиловић, који је крајем октобра ухапшен јер је у београдском трамвају полно узнемиравао 15-годишњу девојчицу, проглашен је неурачунљивим, након неуропсихијатријског вештачења. Због тога је Прво основно тужилаштво… »
Напасник из трамваја иде на лечење уместо у затвор
Радио 021 13.12.2018
Мушкарац М. И. који је крајем октобра ухапшен јер је у београдском трамвају полно узнемиравао 15-огодишњу девојчицу, проглашен је неурачунљивим. То је одлучено након неуропсихијатријског вештачења. "Због тога је Прво основно… »
Предложено лечење од три године: Манијак из трамваја неурачунљив
Вечерње новости 12.12.2018
Надлежном суду предложено да се Михаилу Исаиловићу (37), осумњиченом да је крајем октобра напаствовао петнаестогодишњу девојчицу, изрекне мера безбедности психијатријског лечења у специјализованој установи. ПРВО основно јавно… »
Вести дана »
Ситуација са НИС-ом под америчким санкцијама: рок за решење и преговори о продаји удела
Наслови.аи пре 1 сатјош 28 повезаних
Повећана тражња за евром подиже курс у Србији, мењачи ограничени прописима
Наслови.аи пре 2 сатајош 11 повезаних
Епидемија глисти међу децом у Србији: Педијатар упозорава на нову пошаст поред мутант вируса! Ако је дете нервозније и не може да једе, сумњајте на паразите
Дневник пре 8 сатијош 3 повезане
НБС: Страног новца довољно, грађани да пријаве неправилности у мењачницама
Екапија пре 5 сатијош 29 повезаних




