Povezane vesti

Ljubomir Obradović: Želeo sam da sve devojke dobiju šansu

Ljubomir Obradović: Želeo sam da sve devojke dobiju šansu

Hot sport 13.12.2018
Ženska rukometna reprezentacija Srbije porazom od Francuske rezultatom 38:28 je završila učešće na EP 2018. godine. Selektor Ljubomir Obradović je kratko prokomentarisao ubedljiv poraz od domaćina. – Čestitam reprezentaciji Francuske na pobedi i… »
Obradović: Hteo sam da igraju sve devojke

Obradović: Hteo sam da igraju sve devojke

Mondo 13.12.2018
Selektor Srbije poručio da nije zadovoljan rezultatom protiv Francuske na poslednjem meču EP, ali jeste time što je dao priliku celom timu. Foto: MN Press Rukometašice Srbije završile su učešće na Evropskom prvenstvu u Francuskoj na 11. mestu. U… »
Kraj: Srbija - Francuska 28:38

Kraj: Srbija - Francuska 28:38

Večernje novosti 12.12.2018
Rukometašice Srbije pretrpele su ubedljiv poraz u poslednjem meču druge faze Evropskog prvenstva. Aktuelni svetski prvak Francuska bio je prejak za naše devojke - 38:28. Rukometašice Srbije pretrpele su ubedljiv poraz u poslednjem meču druge faze… »
Potop za kraj Evropskog prvenstva: Rukometašice Srbije ubedljivo poražena od Francuske

Potop za kraj Evropskog prvenstva: Rukometašice Srbije ubedljivo poražena od Francuske

Večernje novosti 12.12.2018
Rukometašice Srbije su u poslednjem meču u drugoj fazi na Evropskom prvenstvu u Francuskoj poražene od reprezentacije domaćina sa ubedljivih 38:28. Ženska rukometna reprezentacija Srbije izgubila je večeras u Nantu od selekcije Francuske sa… »
Ubedljiv poraz Srbije od Francuske za kraj Evropskog prvenstva

Ubedljiv poraz Srbije od Francuske za kraj Evropskog prvenstva

Danas 12.12.2018
Ženska rukometna reprezentacija porazom se oprostila od Evropskog prvenstva u Francuskoj, pošto je od domaćina turnira poražena u poslednjem kolu druge faze takmičenja 38:28. To je bio najubedljiviji poraz „Orlica“ na pomenutom turniru, mada ovaj… »

Vesti dana »