Povezane vesti

Bezbednosne kamere snimile napadače na kuću novinara Milana Jovanovića

Bezbednosne kamere snimile napadače na kuću novinara Milana Jovanovića

Glas Amerike 13.12.2018
Nastavlja se serija napada na novinare u Srbiji, a u poslednjem je Milan Jovanović ostao bez krova nad glavom kada je izbio požar u njegovoj garaži u Vrčinu, koji je zahvatio i ostatak kuće. Ovaj napad osudili su svi – predstavnici vlasti… »
Stefanović: Niko nije nedodirljiv

Stefanović: Niko nije nedodirljiv

Dnevnik 13.12.2018
BEOGRAD: Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da se zamenik načelnika trećeg odeljenja Policijske uprave za Beograd, koji je juče uhapšen, sumnjiči za odavanje službene tajne i još nekoliko krivičnih dela… »
Stefanović: Utvrđeno da je požar u kući novinara u Vrčinu namerno izazvan

Stefanović: Utvrđeno da je požar u kući novinara u Vrčinu namerno izazvan

N1 Info 13.12.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da je napad na kuću novinara Milana Jovanovića za naoštriju osudu i da policija i tužilaštvo moraju naći počinioca. Izvor: Tanjug Stefanović je novinarima, posle vežbe… »
Novinar iz Vrčina: Na snimku se vide dve osobe kako mi ubacuju koktele u garažu

Novinar iz Vrčina: Na snimku se vide dve osobe kako mi ubacuju koktele u garažu

N1 Info 13.12.2018
Život novinara portala Žig info iz Grocke Milana Jovanovića, kome su nepoznate osobe zapalile kuću, je "na duši vlasti" ocenio je lider Pokreta slobodnih građana Saša Janković i dodao da će vlast biti odgovorna ako se Jovanoviću nešto desi… »
Novinar: Kamere snimile osobe koje su mi bacile Molotovljeve koktele u garažu

Novinar: Kamere snimile osobe koje su mi bacile Molotovljeve koktele u garažu

Nova ekonomija 13.12.2018
Dva lica snimljena su kako mi ubacuju Molotovljeve koktele u garažu kuće u Grockoj, rekao je novinar Milan Jovanović na današnjoj konferenciji za novinare održanoj u prostorijama Pokreta slobodnih građana. Konferenciji je prisustvovao i lider tog… »
Ambasada SAD-a osuđuje napade na novinare u Srbiji

Ambasada SAD-a osuđuje napade na novinare u Srbiji

Slobodna Evropa 13.12.2018
Američka ambasada u Beogradu osudila je danas napade na novinare i izrazila zabrinutost zbog paljenja kuće Milana Jovanovića, novinara Žig Info portala iz Grocke. "Osuđujemo napade na novinare i zabrinuti smo povodom poslednjeg incidenta u kojem je… »
Milan Jovanović: Sada sam beskućnik

Milan Jovanović: Sada sam beskućnik

RTS 13.12.2018
Novinar portala "Žig Info" Milan Jovanović rekao je da ga je policijska uprava za grad Beograd obavestila da su napadači na njegovu kuću zabeleženi na snimcima bezbednosnih kamera iz okolnih kuća. Jovanović je to rekao tokom današnje konferencije… »
Komitet za zaštitu novinara: Vlast u Srbiji mora da garantuje bezbednost Milana Jovanovića

Komitet za zaštitu novinara: Vlast u Srbiji mora da garantuje bezbednost Milana Jovanovića

Cenzolovka 13.12.2018
Pozivamo vlasti u Srbiji da brzo i temeljno istraže podmetanje požara u kući novinara Milana Jovanovića i razmotre mogućnost da je njegovo izveštavanje bilo motiv. Jovanovićev rad je u javnom interesu i njegova bezbednost se mora osigurati… »
Američka ambasada osuđuje napade na novinare u Srbiji

Američka ambasada osuđuje napade na novinare u Srbiji

Beta 13.12.2018
Američka ambasada u Beogradu osudila je danas napade na novinare i izrazila zabrinutost zbog paljenja kuće Milana Jovanovića, novinara Žig Info portala iz Grocke. "Osudjujemo napade na novinare i zabrinuti smo povodom poslednjeg incidenta u kojem je… »
Posle napada obratio se novinar Milan Jovanović: Na snimku se vide dve osobe kako mi ubacuju koktele u garažu

Posle napada obratio se novinar Milan Jovanović: Na snimku se vide dve osobe kako mi ubacuju koktele u garažu

Blic 13.12.2018
Nakon što su mu na kuću bačeni molotovljevi kokteli, novinar portala "Žig Info" Milan Jovanović, obratio se javnosti na konferenciji za novinare na kojoj je rekao da su dva lica snimljena kako mi ubacuju koktele u garažu kuće u Grockoj. Jovanović… »
Ministar policije: Požar u kući novinara namerno izazvan

Ministar policije: Požar u kući novinara namerno izazvan

Vesti online 13.12.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović rekao je da je napad na kuću novinara Milana Jovanovića za najoštriju osudu i da policija i tužilaštvo moraju naći počinioca. Stefanović je novinarima, posle vežbe Vatrogasno-spasilačkih… »
Stefanović: Istražujemo pretnje novinarki Studija B, kao i požar u kući novinara u Vrčinu

Stefanović: Istražujemo pretnje novinarki Studija B, kao i požar u kući novinara u Vrčinu

Kurir 13.12.2018
Ministar policije Nebojša Stefanović izjavio je danas da će MUP istražiti pretnje novinarki Studija B Barbari Životić i napad na kuću novinara Milana Jovanovića u Vrčinu i poručio da će svi koji prete i upotrebljavaju fizičko nasilje biti… »
Janković: Vlast će biti odgovorna ako se nešto desi novinaru Milanu Jovanoviću iz Grocke

Janković: Vlast će biti odgovorna ako se nešto desi novinaru Milanu Jovanoviću iz Grocke

Novi magazin 13.12.2018
Lider Pokreta slobodnih građana (PSG) Saša Janković ocenio je danas da je život novinara portala Žig info iz Grocke Milana Jovanovića, kome su nepoznate osobe zapalile kuću, "na duši vlasti" i dodao da će vlast biti odgovorna ako se Jovanoviću… »
Jovanović: Predsednik opštine Grocka naručio moje ubistvo

Jovanović: Predsednik opštine Grocka naručio moje ubistvo

RTV 13.12.2018
BEOGRAD - Novinar iz Grocke Milan Jovanović, kojem je u noći između utorka i srede zapaljena porodična kuća, izjavio je danas da je "umalo ubijen, odnosno ugušen i spaljen" i da je za to odgovoran predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović… »
Jovanović: Moje ubistvo je naručio predsednik opštine

Jovanović: Moje ubistvo je naručio predsednik opštine

Vesti online 13.12.2018
Milan Jovanović, novinar portala Žig info iz Grocke i bivši pripadnik MUP-a, na čiju kuću je bačen molotovljev koktel, dao je izjavu policiji. Garaža i kuća Jovanovića u tom napadu su izgorele, a napadači su ispalili i hice na vrata kako… »

Vesti dana »