Povezane vesti
Sajber napad! Hakeri upali na sajt mip Francuske i ojadili podatke!
Kurir 13.12.2018
PARIZ - Hakeri su ukrali podatke sa sajta Ministarstva inostranih poslova Francuske namenjene građanima te zemlje koji putuju u inostranstvo, saopštilo je to ministarstvo. "Ukradeni su lični podaci uneti tokom registrovanja na platformi 'Ariane'. Ti… »
Hakeri ukrali podatke sa sajta Ministarstva spoljnih poslova Francuske
Blic 13.12.2018
Hakeri su ukrali podatke sa sajta Ministarstva spoljnih poslova Francuske namenjene za građane te zemlje koji putuju u inostranstvo, saopštilo je danas francusko Ministarstvo, na navodeći odakle hakeri vode poreklo. To je pokrenulo pitanja vezana za… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Bez struje u Lučanima, Sjenici, Arilju, Ivanjica bez struje od sinoć, problemi u zlatiborskom i moravičkom kraju
Nova pre 5 minutajoš 36 povezanih
GSP: zbog poledice od jutros izmenjeno više od 10 linija, trolejbus 21 ne saobraća
Politika pre 1 satjoš 57 povezanih
Šef francuske diplomatije pozvao SAD da prekinu sa ucenjivanjem oko Grenlanda
NIN pre 2 satajoš 27 povezanih
EDS: Kvarovi na elektromreži u Zlatiborskom, Raškom i Moravičkom okrugu, stabilizacija u Podrinjskom
Beta pre 1 satjoš 22 povezane



