Povezane vesti

Đoković šampion Međunarodne teniske federacije u 2018.

Đoković šampion Međunarodne teniske federacije u 2018.

Radio 021 13.12.2018
Najbolji teniser Srbije i sveta Novak Đoković proglašen je za najboljeg tenisera u 2018. u izboru Međunarodne teniske federacije. Srpski teniser ovo priznanje ITF-a dobija po šesti put u karijeri, a za najbolju teniserku u ovoj godini prvi put je… »
ITF: Novak Đoković šesti put najbolji teniser sveta!

ITF: Novak Đoković šesti put najbolji teniser sveta!

Sportski žurnal 13.12.2018
Đoković je ove godine uspeo da se vrati na vrh ATP liste osvajanjem dva gren slema, na Vimbldonu i US Openu, kao i Mastersa u Sinsinatiju i Šangaju. Srpski as Novak Đoković proglašen je za najboljeg tenisera u 2018. godini u izboru Međunarodne… »
Đoković "Svetski šampion" šesti put!

Đoković "Svetski šampion" šesti put!

Mondo 13.12.2018
Naš teniser izjednačen na vrhu sa Pitom Samprasom. Foto: Justin Setterfield/Getty Images/Guliver Novak Đoković i Pit Sampras jedini su kojima je Međunarodna teniska federacija (ITF) šest puta dodeljivala priznanje za najboljeg na svetu. Naš teniser… »
Đoković uz samprasa: Novak je šesti put "ITF svetski šampion" u tenisu

Đoković uz samprasa: Novak je šesti put "ITF svetski šampion" u tenisu

Večernje novosti 13.12.2018
Veoma sam počastvovan što sam ponovo proglašen za ITF svetskog šampiona - rekao je Đoković, koji je pet godina zaredom dobijao ovo priznanje, počev od 2011. RAMEuz rame sa Samprasom, ne samo po broju grend slem trofeja (14). Novak Đoković je… »
Kruna uspešne sezone: Đoković je ponovo ‘ITF svetski šampion’

Kruna uspešne sezone: Đoković je ponovo ‘ITF svetski šampion’

Hot sport 13.12.2018
Međunarodna teniska federacija (ITF) danas je proglasila najboljeg tenisera na svetu. Po šesti put u karijeri ova titula pripala je srpskom teniseru Novaku Đokoviću. Nakon sjajne godine i osvajanja Vimbldona i US opena, te povratka na prvo mesto rang… »
Nole je ponovo svetski šampion!

Nole je ponovo svetski šampion!

Mozzart sport 13.12.2018
Po šesti put u karijeri, čime se izjednačio sa Samprasom, Đoković izabran za najboljeg igrača sveta Međunarodne teniske federacije, Halepovoj takođe počasti. Šesti put u karijeri, ali mora se priznati potpuno očekivano Novak Đoković je… »
Novak je opet "ITF svetski šampion", prestigao Rodžera

Novak je opet "ITF svetski šampion", prestigao Rodžera

N1 Info 13.12.2018
Novak Đoković je šesti put u karijeri dobio nagradu “ITF svetski šampion“ u muškoj konkurenciji i tako je po tome prestigao Rodžera Federera, a izjednačio se sa Pitom Samprasom. “Počastvovan sam što sam šesti put proglašen za ITF svetskog… »

Vesti dana »