Povezane vesti

„Daj pazar, daj pare“: Pljačkaš sa nožem upao u nišku trafiku (video)

„Daj pazar, daj pare“: Pljačkaš sa nožem upao u nišku trafiku (video)

Večernje novosti 14.12.2018
Napadnuta radnica Dragana Veličković kaže da je u trenutku kada je napadač došao bila ispred trafike i sakupljala novine koje su bile izložene. UZ pretnju nožem, za sada nepoznati napadač opljačkao je trafiku „DMN“ u niškom naselju Branko… »
Ovo je hrabra Dragana iz trafike užasa: "Stavio mi je nož pod grlo, gledala sam da me ne povredi, ali i da u kasi ostane…

Ovo je hrabra Dragana iz trafike užasa: "Stavio mi je nož pod grlo, gledala sam da me ne povredi, ali i da u kasi ostane…

Blic 14.12.2018
Nisam uopšte razmišljala da mogu da budem povređena. Gledala sam da me ne povredi, ali sam gledala i da u kasi ostane nešto za sutra. Ovako za "Blic" priča Dragana Veličković (40) hrabra radnica trafike "DMN" u niškom naselju Branko Bjegović… »
Sinoćna šok pljačka u niškoj trafici: Razbojnik radnici Dragani stavio nož pod grlo, a ona se dosetila kako da se vešto…

Sinoćna šok pljačka u niškoj trafici: Razbojnik radnici Dragani stavio nož pod grlo, a ona se dosetila kako da se vešto…

Kurir 14.12.2018
NIŠ - Društvenim mrežama u Srbiji kruži snimak za nevericu na kojem se vidi sinoćni pokušaj pljačke jedne niške trafike, u naselju "Branko Bjegović". Na snimku se vidi kako radnica Dragana slaže novine sve do trenutka u kojem u radnju ulazi… »
Ovo je bahati razbojnik sa nožem sa kojim se hrabra radnica lavovski borila (foto, video)

Ovo je bahati razbojnik sa nožem sa kojim se hrabra radnica lavovski borila (foto, video)

Blic 14.12.2018
Niška policija intenzivno traga za razbojnikom koji je sinoć, uz pretnju nožem, pokušao da opljačka trafiku "DMN" u niškom naselju Branko Bjegović, ali je otišao sa malim plenom jer se hrabra radnica trafike D. V. (40) žestoko borila sa njim… »
Borba na život i smrt: Radnica se borila kao lavica dok joj je maskirani razbojnik držao nož pod grlom (video)

Borba na život i smrt: Radnica se borila kao lavica dok joj je maskirani razbojnik držao nož pod grlom (video)

Blic 14.12.2018
Maskirani razbojnik opljačkao je sinoć oko 23 časa trafiku "DMN" u niškom naselju Branko Bjegović držeći sve vreme nož pod grlom radnici Dragani Veličković (40) koja mu se hrabro suprostavila. Dragana je uz dosta sreće uspela da prođe… »

Vesti dana »