Повезане вести
Ексклузивно исповест небојше медојевића: Шпијуни су ми били друштво у самици
Вечерње новости 14.12.2018
Један од лидера ДФ, говори за "Новости", након пуштања на слободу. У Спужу сам био 14 дана, и читао историју тајне службе МИ6. У два сата и 40 минута после поноћи сам прешао праг спушког затвора са надом да га са те стране… »
Медојевић после пуштања на слободу открио: Шпијуни су ми били друштво у самици!
Курир 14.12.2018
Небојша Медојевић по изласку из затвора каже да је "на правди Бога" провео 14 дана у самици под 24-часовним видео-надзором. Наводи да је дане проводио читајући историју тајне службе МИ6, веровао у себе, гладовао и на крају… »
Медојевић поручио да га је затвор само ојачао: Прети нам лудило! Црна Гора је пред амбисом и зато настављам борбу!
Курир 14.12.2018
Небојша Медојевић, један од лидера Демократског фронта, изјавио је да га је боравак у затвору оснажио, те да ће након опоравка наставити тамо где је стао и борити се за Црну Гору која је, како је навео, пред амбисом и прети јој… »
Вести дана »
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 7 сатијош 1 повезана






