Povezane vesti
Šakira optužena za utaju poreza od 14,5 miliona evra
RTS 14.12.2018
Španski državni tužilac podigao je optužnicu za utaju poreza protiv kolumbijske pevačice Šakire, koja je, dok je živela u Kataloniji, izbegla da plati više od 14,5 miliona evra u periodu od tri godine, izvestio je „Jurop pres“, a preneo „Rojters“. U… »
Shakira optužena za utaju poreza
Tračara 14.12.2018
Španski tužioci optužili su pop pevačicu Shakiru za utaju poreza, navodeći da nije platila više od 14,5 miliona evra između 2012. i 2014. godine. U danas podnetoj optužnici tvrdi se da je Shakira navela Bahame kao svoje zvanično prebivalište zbog poreza… »
Šakira optužena za utaju poreza
N1 Info 14.12.2018
Španski tužioci optužili su pop pevačicu Šakiru za utaju poreza, navodeći da nije platila više od 14,5 miliona evra između 2012. i 2014. godine. U danas podnetoj optužnici tvrdi se da je Šakira navela Bahame kao svoje zvanično prebivalište zbog poreza… »
Vesti dana »

Fbi objavio novi snimak osumnjičenog za ubistvo Čarlija Kirka (video)
Pravda pre 1 satjoš 36 povezanih

uživo RAT U UKRAJINI Tusk: Napad dronova na Poljsku nije bila greška i mi to znamo
Euronews pre 0 minutajoš 22 povezane

Bivši predsednik Brazila Bolsonaro osuđen na 27 godina zatvora za pripremu državnog udara
Radio sto plus pre 35 minutajoš 23 povezane