Povezane vesti
Egipat: Otkrivena grobnica stara 4.400 godina
Večernje novosti 15.12.2018
Egipat je objavio otkriće grobnice visokog zvaničnika iz Pete dinastije, čiji su faraoni vladali pre oko 4.400 godina. Grobnica se nalazi u Sakari, gde se nalazi i čuvena Stepenasta piramida. Egipat je objavio otkriće grobnice visokog zvaničnika iz Pete… »
Otkrivena 4.400 godina stara grobnica
N1 Info 15.12.2018
Egipat je objavio otkriće grobnice visokog zvaničnika iz Pete dinastije, čiji su faraoni vladali pre oko 4.400 godina. Ministar za antikvitete Haled al-Anani otkriće je objavio na mestu grobnice, u Sakari, gde se nalazi i čuvena Stepenasta piramida… »
Egipat: Otkrivena grobnica stara 4.400 godina
Al Jazeera 15.12.2018
Grobnica je pripadala visokom zvaničniku iz doba Pete dinastije. Egipatski arheolozi otkrili su privatnu grobnicu koja je pripadala jednom visokom zvaničniku iz doba Pete dinastije i koja je stara oko 4.400 godina, javlja Tanjug. Otkriće je danas objavio… »
Otkriće iz davnina: Grobnica stara preko 4.000 godina nađena u Egiptu
Blic 15.12.2018
Egipatski arheolozi otkrili su privatnu grobnicu koja je pripadala jednom visokom zvaničniku iz doba Pete dinastije i koja je stara oko 4.400 godina. Otkriće je objavio danas ministar za antikvitete Kaled al-Anani kod same grobnice koja se nalazi u… »
Vesti dana »
Večeras na Mundijalu: Ronaldov poslednji voz i ispit za domaćina
Sport klub pre 25 minutajoš 23 povezane
"Umoran sam, gotovo je": Nejmar se svađao i plakao, pa završio karijeru
Mondo pre 1 satjoš 19 povezanih
Vanredna sednica Skupštine Srbije počinje danas, na dnevnom redu 18 tačaka
Beta pre 35 minutajoš 10 povezanih
Kako da sâm srušiš Brazil? Lako je, samo se ugledaj na Đokovića!
Sport klub pre 1 satjoš 17 povezanih





