Troje poginulo u prevrtanju autobusa

Troje poginulo u prevrtanju autobusa

Vesti online nedelja, 16. decembar 2018.
Tri osobe poginule kod Pečenjevca, kada je makedonski autobus, koji se kretao iz Skoplja ka Beogradu, sleteo sa puta i prevrnuo se.
Do nesreće je došlo oko 1.45, na auto-putu u blizini isključenja za Leskovac, saopštio je MUP. Tri osobe su poginule, a 32 su povređene, prenosi RTS. U bolnicu u Leskovcu je prevezeno 28 osoba, dok su četiri osobe zbrinute u... »

Prevrnuo se autobus kod Leskovca, tri osobe poginule

Slobodna Evropa nedelja, 16. decembar 2018.
Autobus makedonskih registarskih oznaka sleteo je jutros oko 1.45 časova sa auto puta, u blizini isključenja za Leskovac na jugu Srbije, i tom prilikom se prevrnuo, saopštio je MUP Srbije. Kako je saopšteno, tri osobe su poginule, a 32 su povređene. Saobraćajna nesreća dogodila se na auto-putu u... »

Tragedija kod Leskovca: Pod autobusom troje mrtvih (foto+video)

Večernje novosti nedelja, 16. decembar 2018.
Teška saobraćajna nesreća na auto-putu kod Pečenjevca odnela živote. U udesu su čak 32 osobe teže i lakše povređene
U gluvo doba noći, oko dva časa posle ponoći, na auto-putu između Leskovca i Niša, u blizini Pečenjevca, odvijala se prava drama. Vozač autobusa makedonskih registarskih oznaka, koji je saobraćao iz Bitolja za Beč, izgubio je... »

Prevrnuo se autobus kod Leskovca – troje poginulo, više od 30 povređenih

RTS nedelja, 16. decembar 2018.
RTS: Prevrnuo se autobus kod Leskovca – troje poginulo, više od 30 povređenih
Tri osobe poginule kod Pečenjevca, kada je makedonski autobus, koji se kretao iz Skoplja ka Beogradu, sleteo sa auto-puta i prevrnuo se.
Autobus u kojem je bilo 35 osoba krenuo je sinoć oko 20 časova iz Prilepa u Beč, saznaje RTS. Do nesreće je došlo oko 1.45, na auto-putu u blizini isključenja za Leskovac, saopštio je MUP. Prvi su u pomoć priskočili radnici... »

Dramatična ispovest putnika iz makedonskog autobusa smrti: Kada sam se probudio, čuo sam vrištanje i oko sebe video krvave glave!

Kurir nedelja, 16. decembar 2018.
"Kad sam se probudio, čuo sam vrištanje. Video sam ljude sa krvavim glavama i rukama, i čuo sam da neko kaže da ima poginulih" - rekao je mladić iz Bitolja, jedan od putnika iz makedonskog autobusa na liniji Bitolj - Beč, koji se noćas prevrnuo kod Leskovca. U toj teškoj saobraćajnoj nesreći... »

"Ljudi su vrištali, glave su im bile krvave": Ispovest putnika iz autobusa smrti koji se prevrnuo kod Leskovca i odneo tri života

Blic nedelja, 16. decembar 2018.
"Kad sam se probudio, čuo sam vrištanje. Video sam ljude sa krvavim glavama i rukama, i čuo sam da neko kaže da ima poginulih" - rekao je za "Blic" mladić iz Bitolja, jedan od putnika iz makedonskog autobusa na liniji Bitolj - Beč, koji se noćas prevrnuo kod Leskovca. U toj teškoj saobraćajnoj... »

Troje poginulo, 32 povređeno u prevrtanju autobusa kod Leskovca

Danas nedelja, 16. decembar 2018.
U saobraćajnoj nesreći jutros oko 1.45 kada se na autoputu u blizini isključenjа zа Leskovаc prevrnuo autobus makedonskih registarskih oznaka poginule su tri osobe, а 32 su povređene, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.
Agenciji Beta rečeno je u leskovačkoj bolnici da su na licu mesta poginuli muškarac i dve žene, a u toku je identifikacija nastradalih putnika. Četvoro putnika u teškom stanju i sa povredama opasnim po život prebačeno je u... »

Prevrnuo se autobus kod Leskovca, ima mrtvih

Mondo nedelja, 16. decembar 2018.
Tri osobe poginule su noćas kod Leskovca u prevrtanju autobusa koji se kretao iz Skoplja ka Beogradu
Foto: MONDO/Mario Milojević - ilustracija Teška saobraćajna nesreća dogodila se u toku noći kod Leskovca, kada se prevrnuo autobus koji je išao iz pravca Skoplja ka Beogradu. Autobus krenuo sinoć oko 20 časova iz Prilepa ka Beču.... »

Troje poginulo, 32 povređeno u prevrtanju autobusa kod Leskovca

Novi magazin nedelja, 16. decembar 2018.
U saobraćajnoj nesreći jutros oko 1.45 kada se na autoputu u blizini isključenjа zа Leskovаc prevrnuo autobus makedonskih registarskih oznaka poginule su tri osobe, а 32 su povređene, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.
Agenciji Beta rečeno je u leskovačkoj bolnici da su na licu mesta poginuli muškarac i dve žene, a u toku je identifikacija nastradalih putnika. Četvoro putnika u teškom stanju i sa povredama opasnim po život prebačeno je u... »

Teška saobraćajna nesreća kod Leskovca: Prevrnuo se autobus, troje poginulo

Prva nedelja, 16. decembar 2018.
Najmanje troje ljudi poginulo je noćas kod Leskovca, kada se prevrnuo autobus koji se kretao iz Skoplja ka Beogradu. Do nesreće je došlo oko 1.45, na auto-putu u blizini isključenja za Leskovac, saopštio je MUP.
Tri osobe su poginule, a 32 su povređene. U bolnicu u Leskovcu je prevezeno 28 osoba, dok su četiri osobe zbrinute u niškoj bolnici. Do nesreće je došlo zbog snega i leda na kolovozu. Autobus je sleteo s puta, probio zaštitnu... »

Prevrnuo se autobus kod Leskovca, troje poginulo VIDEO

B92 nedelja, 16. decembar 2018.
B92: Prevrnuo se autobus kod Leskovca, troje poginulo VIDEO
Tri osobe poginule kod Pečenjevca, kada je makedonski autobus, koji se kretao iz Skoplja ka Beogradu, sleteo sa puta i prevrnuo se
Do nesreće je došlo oko 1.45, na auto-putu u blizini isključenja za Leskovac, saopštio je MUP. Tri osobe su poginule, a 32 su povređene, prenosi RTS. U bolnicu u Leskovcu je prevezeno 28 osoba, dok su četiri osobe zbrinute u... »

Troje mrtvih i 28 povređenih u saobraćajnoj nesreći kod Leskovca

Politika nedelja, 16. decembar 2018.
Četvoro putnika u teškom stanju i sa povredama opasnim po život prebačeno je u Klinički centar u Nišu
LESKOVAC – U saobraćajnoj nesreći jutros oko 1.45 kada se na autoputu u blizini isključenja za Leskovac prevrnuo autobus makedonskih registarskih oznaka poginule su tri osobe, 32 su povređene, saopštilo je Ministarstvo... »

Troje poginulo u prevrtanju autobusa kod Leskovca

Dnevnik nedelja, 16. decembar 2018.
LESKOVAC: Najmanje troje ljudi poginulo je noćas kod Leskovca, kada se prevrnuo autobus koji se kretao iz Skoplja ka Beogradu.
Tri osobe su poginule, a 32 su povređene, od kojih je 28 smešteno u Urgentni centar, prenela je RTS. U pomoć leskovačkim kolegama priskočila je niška Hitna pomoć koja je na mesto nesreće uputila pet svojih ekipa. Niškoj Hitnoj... »

Tri osobe poginule u udesu kod Leskovca

Radio 021 nedelja, 16. decembar 2018.
Tri osobe su poginule, a više od 30 je povređeno u udesu kod Pečenjevca, kada je makedonski autobus, koji se kretao iz Skoplja ka Beogradu, sleteo sa puta i prevrnuo se.
Do nezgode je došlo oko 1.45, na auto-putu u blizini isključenja za Leskovac, saopštio je MUP. Kako saznaje RTS, autobus je sinoć oko 20 časova krenuo iz Prilepa ka Beču. Tri osobe su poginule, a 32 su povređene. U bolnicu u... »

Prevrnuo se autobus kod Leskovca, tri osobe poginule, 32 povređene

SEEbiz nedelja, 16. decembar 2018.
LESKOVAC - Autobus makedonskih registarskih oznaka sleteo je jutros oko 1.45 časova sa auto puta, u blizini isključenja za Leskovac i tom prilikom se prevrnuo, saopštio je MUP Srbije. Poginule su tri osobe, a 32 su povređene.
Saobraćajna nesreća dogodila se na auto-putu u pravcu ka Nišu. U bolnicu u Leskovcu je prevezeno 28 osoba, dok je četiri zbrinuto u niškoj bolnici. Na lice mesta odmah su izašli pripadnici saobraćajne policije policijsih uprava... »
©2019 Netmark d.o.o.