Povezane vesti

Skup udruženja za pomoć deci: Međunarodne organizacije da osude Prištinu

Skup udruženja za pomoć deci: Međunarodne organizacije da osude Prištinu

N1 Info 16.12.2018
Članovi Udruženja za brigu i pomoć deci i odraslima s posebnim potrebama "Podrži me" održali su skup u severnoj Kosovskoj Mitrovici sa koga su pozvali međunarodne organizacije koje štite prava dece da "ne zatvaraju oči" i da osude "sramne poteze… »
Protest u Kosovskoj Mitrovici: Imaju li srpska deca pravo na život?

Protest u Kosovskoj Mitrovici: Imaju li srpska deca pravo na život?

Sputnik 16.12.2018
U Domu u Kosovskoj Mitrovici predstavnici udruženja za podršku i brigu o deci i odraslim licima sa posebnim potrebama „Podrži me“ održali su miran protest protiv odluka Prištine. Oni su upozorili da se nerazumne mere Prištine odražavaju na rad… »
Protest u K.Mitrovici: Imaju li srpska deca pravo na život?

Protest u K.Mitrovici: Imaju li srpska deca pravo na život?

RTV 16.12.2018
KOSOVSKA MITROVICA - U Domu u Kosovskoj Mitrovici danas u podne miran protest protiv odluka Prištine održali su predstavnici udruženja za podršku i brigu o deci i odraslim licima sa posebnim potrebama "Podrži me". Oni su upozorili da se nerazumne… »
Protest u Kosovskoj Mitrovici: Ne uskraćujte nam pravo na život

Protest u Kosovskoj Mitrovici: Ne uskraćujte nam pravo na život

Večernje novosti 16.12.2018
Svoj glas protiv mera Prištine podigli i članovi Udruženja „Podrži me“. Kosovska Mitrovica – Da li naša deca imaju prava na lečenje, normalan život i srećno detinjstvo, na igračke i hranu, da li imaju pravo da se edukuju i osposobe za… »
U kosovskoj Mitrovici održan protest udruženja za brigu o osobama sa posebnim potrebama Majke očajne i kroz suze: Imaju li…

U kosovskoj Mitrovici održan protest udruženja za brigu o osobama sa posebnim potrebama Majke očajne i kroz suze: Imaju li…

Kurir 16.12.2018
KOSOVSKA MITROVICA - U prostorijama Mitrovačkog dvora danas je, sa početkom tačno u podne, održan protest udruženja za podršku i brigu o deci i odraslim licima sa posebnim potrebama "Podrži me". Kako javlja izveštač Kurira sa lica mesta… »

Vesti dana »