Povezane vesti

Luna saznala za Kiju i Slobu pa doživela nervni slom

Luna saznala za Kiju i Slobu pa doživela nervni slom

Vesti online 17.12.2018
Sinoć je u rijalitiju "Zadruga", bilo veoma napeto. Prvo je Luna doživeli nervi slom, a onda je Jelena Krunić pala u nesvest. Luna je, kako je Adam kasnije ispričao, posle cepanja Slobine majice potražila pomoć od produkcije, koja je pod lekovima… »
Zadruga 2: Ja sam jadnica i bednica! Krv pišam dok oni uživaju! (VIDEO)

Zadruga 2: Ja sam jadnica i bednica! Krv pišam dok oni uživaju! (VIDEO)

Svet plus 17.12.2018
Do Lune je u rijalitiju "Zadruga 2" stigla vest da su se Kija i Sloba navodno pomirili. Šokirana tom informacijom ona je pokušavala da se izdigne iznad situacije i sasvim opušteno ode da se dobro zabavi ali to joj nije uspelo, grcala je u suzama: "Ja… »
Luna izbezumljena: Čula je da su se Sloba i Kija pomirili, a onda je pocepala majicu

Luna izbezumljena: Čula je da su se Sloba i Kija pomirili, a onda je pocepala majicu

Blic 17.12.2018
Luna Đogani je sinoć potpuno poludela kada je do nje došla informacija da su se Kija i Sloba pomirili. Ona od muke nije znala šta da radi pa je otišpla u garderobu i počela da cepa majicu koju joj je Sloba dao, a koju je ponela sa sobom u rijaliti… »
Ovde krv pi*am, dok oni napolju uživaju u životu preko mojih leđa! Luna se gušila u suzama kad je čula da su se Sloba i…

Ovde krv pi*am, dok oni napolju uživaju u životu preko mojih leđa! Luna se gušila u suzama kad je čula da su se Sloba i…

Kurir 17.12.2018
Do blogerke Lune Đogani je stigla informacija da su se njen bivši dečko Sloba Radanović i njegova bivša supruga Kristina Kocar navodno pomirili. Šokirana tom informacijom ona je pokušavala da se izdigne iznad situacije i sasvim opušteno ode da se… »

Vesti dana »