Povezane vesti

Tipsa najavio učešće na Australijan openu!

Tipsa najavio učešće na Australijan openu!

Mozzart sport 17.12.2018
Srpski as se sprema u Beogradu za veliki povratak na tenisku scenu. Bivši drugi reket Srbije i član Top 10 ATP tura, Janko Tipsarević objavio je lepe vesti na Instagramu najavivši učešće na prvom grend slemu naredne sezone. Naravno, u pitanju je… »
Tipsarević nastavlja karijeru - prijavljen za AO

Tipsarević nastavlja karijeru - prijavljen za AO

N1 Info 17.12.2018
Srpski teniser Janko Tipsarević saopštio je da će se takmičiti na predstojećem Australijan Openu, pošto se oseća mnogo bolje. Srbin je proteklih godina imao mnogo zdravstvenih problema, pa nije igrao od poraza od Dijega Švarcmana u drugom kolu US… »
Tipsarević najavio učešće na Australijan openu

Tipsarević najavio učešće na Australijan openu

Beta 17.12.2018
Srpski teniser Janko Tipsarević najavio je danas da će se takmičiti na predstojećem Australijan openu. "Takmičiću se na Australijan openu. Moja noga je mnogo bolje i veoma sam uzbudjen", objavio je Tipsarević na svom Instagram profilu. Tipsarević… »
Janko Tipsarević: Vraćam se na Australijan openu

Janko Tipsarević: Vraćam se na Australijan openu

Hot sport 17.12.2018
Srpski teniser Janko Tipsarević najavio je danas da će se takmičiti na predstojećem Australijan openu. – Takmičiću se na Australijan openu. Moja noga je mnogo bolje i veoma sam uzbudjen – objavio je Tipsarević na svom Instagram profilu… »
Tipsarević se oporavio, igra na Australijan openu

Tipsarević se oporavio, igra na Australijan openu

Dnevnik 17.12.2018
BEOGRAD: Srpski teniser Janko Tipsarević oporavio se od povrede noge i najavio nastup na prvom gren slemu u sezoni Australijan openu. Nekada osmi teniser sveta čak 16 meseci bio je van terena zbog povrede tetive, još od poraza od Argentinca Dijega… »
Tipsarević na AO!

Tipsarević na AO!

Sportske.net 17.12.2018
Janko Tipsarević je objavio video snimak gde je napomenuo da će igrati na Australijan openu. Nakon svih povreda koje su ga mučile, javio se nekada najbolji junior sveta i čovek koji je igrao i na završnom mastersu, Janko Tipsarević. On je na… »

Vesti dana »