Povezane vesti
Policija progoni aktiviste koji su telima odbranili baka Ružu od izvršitelja
Nova ekonomija 17.12.2018
Inicijativa Ne davimo Beograd. Inicijativa Ne davimo Beograd saopštila je da je trenutno na delu "policijski progon aktivista koji su prošle nedelje svojim telima branili i odbranili baku Ružu od izbacivanja na ulicu". "Dvojica aktivista i rođak baka… »
Ne davimo Beograd: Policija progoni aktiviste koji su odbranili baku Ružu
Danas 17.12.2018
Poziv da se stane u odbranu članova organizacije Krov nad glavom, koja je osujetila veliki broj izvršiteljskih zaplena i iseljenja Inicijativa Ne davimo Beograd saopštila je danas da je na delu policijski progon aktivista koji su prošle nedelje svojim… »
Vesti dana »
Stefan Janjić (SRCE): Vlast ušla u otvoreni rat sa EU, na sajtu Ministarstva pravde nove, još gore, verzije Mrdićevih zakona
Glas Šumadije pre 1 satjoš 42 povezane
Đedović: Stigao revidirani predlog MOL-a, nismo zadovoljni ali nastavljamo pregovore
Insajder pre 1 satjoš 26 povezanih
Jeziva pretnja SAD; "Persijski zaliv postaće groblje američkih marinaca"; "Bićete eliminisani zauvek"
B92 pre 53 minutajoš 27 povezanih




