Povezane vesti
Brankici Janković i Marku Somborcu uručene nagrade "Doprinos godine Evropi"
N1 Info 17.12.2018
Poverenici za zaštitu ravnopravnosti Brankici Janković i strip crtaču Marku Somborcu uručene su nagrade "Doprinos godine Evropi", koju Evropski pokret u Srbiji (EPuS) dodeljuje od 2002. godine. Izvor: N1 Plakete su dobitnicima na svečanosti u Aeroklubu… »
Brankici Janković i Marku Somborcu dodeljena priznanja za Doprinos godine Evropi (VIDEO)
Beta 17.12.2018
Poverenici za zaštitu ravnopravnosti Brankici Janković i strip-crtaču Marku Somborcu večeras su uručena priznanja "Doprinos godine Evropi", koju Evropski pokret u Srbiji (EPuS) tradicionalno dodeljuje od 2002. godine. Plakete su ovogodišnjim laureatima… »
Nagrade "Doprinos godine Evropi" Jankovićevoj i Somborcu
RTS 17.12.2018
Poverenici za zaštitu ravnopravnosti Brankici Janković i strip crtaču Marku Somborcu uručene su nagrade "Doprinos godine Evropi", koju Evropski pokret u Srbiji dodeljuje od 2002. godine. Predsednik Evropskog pokreta u Srbiji Mihajlo Crnobrnja pročitao je… »
Vesti dana »

Nevreme u Beogradu, pljusak i grmljavina i u pojedinim delovima Srbije
RTS pre 10 minutajoš 61 povezana

Grčka se kockala sa bronzom, ali je posle 16 godina ipak nosi kući
RTS pre 35 minutajoš 26 povezanih

"Jumko" i JKP "Komrad" platili 120.000 dinara za prevoz radnika na "skup protiv blokada" u Vranjskoj Banji: Tišina nakon objavljivanja ugovora
N1 Info pre 10 satijoš 8 povezanih

VIDEO Spektakl u trci na 100 metara – Oblik Sevil je najbrži čovek na svetu
Nova pre 2 satajoš 34 povezane