Povezane vesti
Članovi gradskog odbora SNS Beograd, Slavko Gak i Bojan Stević, osudili upad u Policijsku stanicu Lučani
Srbija danas 17.12.2018
Članovi Gradskog odbora Srpske napredne stranke Beograd Slavko Gak i Bojan Stević oglasili su se povodom upada u Policijsku stanicu Lučani, osuđujući nasilje koje sprovode i promovišu lideri Saveza za Srbiju. Slavko Gak, član Gradskog odbora Srpske… »
Jovičić: Ministar Nebojša Stefanović ima punu podršku stranke i većine građana
Srbija danas 17.12.2018
Član Predsedništva SNS Aleksandar Jovičić reagovao je na jučerašnji "divljački upad pripadnika takozvanog Saveza za Srbiju u policijsku stanicu u Lučanima" prilikom koga je došlo do salvi prostačkih uvreda upućenih Državnoj sekretarki i Ministru… »
Vesti dana »

Privatno obezbeđenje, fantomke i policijski kordon: Opozicija ne učestvuje u radu Skupštine Zaječara dok se ne ukloni privatno obezbeđenje (VIDEO)
Insajder pre 53 minutajoš 30 povezanih

Tajni izvoz municije u Izrael: Firma koju UN optužuje za ratno profiterstvo snabdeva se iz Srbije
Nedeljnik pre 1 satjoš 8 povezanih

Gradonačelnik Šapić: Infrastrukturni radovi u centru grada najveći u poslednjih nekoliko decenija (foto)
Alo pre 24 minutajoš 20 povezanih

Pakistan poriče tvrdnju Zelenskog da njihovi borci pomažu Rusiji
Vesti online pre 2 satajoš 19 povezanih