Povezane vesti

Valentina Vasić o Lalatovićevim rečima: "Žrtva sam nasilja nad ženama"

Valentina Vasić o Lalatovićevim rečima: "Žrtva sam nasilja nad ženama"

Sportske.net 18.12.2018
Portparol Napretka Valentina Vasić izdala je danas putem zvaničnog sajta tog fudbalskog kluba saopštenje, u kojem je navela da je od strane trenera Radničkog Nenada Lalatovića pretrpela nasilje. Portparol Napretka Valentina Vasić izdala je danas… »
Strasti se ne smiruju, ponovo se oglasio Lalatović!

Strasti se ne smiruju, ponovo se oglasio Lalatović!

Sportske.net 18.12.2018
Lalatović se opet oglasio, ovoga puta zbog objave portparolke Napretka iz Kruševca. Valentina Vasić, portparolka Napretka iz Kruševca, postavila je pitanje na konferenciji za novinare nakon meča Napretka i Radničkog iz Niša, nakon čega je Nenad… »
Portparol Napretka: "Žrtva sam nasilja nad ženama"

Portparol Napretka: "Žrtva sam nasilja nad ženama"

Mondo 18.12.2018
Iz Kruševca stiglo još jedno saopštenje posle burne konferencije za novinare. Uzbudljv meč u Kruševcu i pobeda Radničkog protiv Napretka bačeni su u drugi plan zbog događaja na konferenciji za novinare. Portparol Napretka Valentina Nešić… »
Novo saopštenje iz Kruševca, ovoga puta sa najviše pozicije!

Novo saopštenje iz Kruševca, ovoga puta sa najviše pozicije!

Sportske.net 18.12.2018
Predsednik FK Napredak u ostavci Marko Mišković odlučio je da se oglasi saopštenjem za javnost nakon incidenta koji se u ponedeljak dogodio u Kruševcu. Jučerašnji derbi Regiona istočne Srbije između Napretka i Radničkog iz Niša završen je… »
"Ko je bio na više utakmica - Lalatović ili ja?" video

"Ko je bio na više utakmica - Lalatović ili ja?" video

Mondo 18.12.2018
Predsednik FK Napredak u ostavci Marko Mišković izvinio se treneru niškog Radničkog Nenadu Lalatoviću na uvredama koje je dobio tokom utakmice, ali ga i upitao odakle mu potreba da vređa njega, koji mu je dao šansu. Uvrede, psovke, srednji prst… »
Napredak: Sramno ponašanje Lalatovića, podnećemo prijavu!

Napredak: Sramno ponašanje Lalatovića, podnećemo prijavu!

Sportski žurnal 18.12.2018
Fudbalski klub Napredak saopštio je da se ne oseća odgovornim za incident u kome je učestvovao trener niškog Radničkog Nenad Lalatović jer je, kako su naglasili iz Kruševca, bio između akreditovanog novinara i njega. U saopštenju objavljenom na… »
Video oglasio se i Napredak: Ne osećamo se odgovornim, Lalatovićevo ponašanje je neprihvatljivo

Video oglasio se i Napredak: Ne osećamo se odgovornim, Lalatovićevo ponašanje je neprihvatljivo

Večernje novosti 17.12.2018
On je verbalno napao našu portparolku kluba Valentinu Vasić posle postavljenog pitanja - navodi se u saopštenju. Fudbalski klub Napredak iz Kruševca saopštio je danas da se ne oseća odgovornim za incident na konferenciji za novinare posle današnje… »

Vesti dana »