Povezane vesti
SAD i Makedoniju plaše Rusijom
Sputnik 18.12.2018
Rusija u Makedoniji nema nikakvog uticaja, a ponajmanje „malignog“, komentariše za Sputnjik stručnjak za Balkan Georgij Engelhard izjavu zamenika američkog državnog sekretara Džona Salivana da Rusija želi da potkopa Prespanski sporazum između Makedonije… »
Salivan: SAD podržavaju Sporazum iz Prespe
Slobodna Evropa 18.12.2018
SAD podržavaju sporazum iz Prespe izjavio je utorak u Skoplju zamenik državnog sekretara SAD Džon Salivan. On je istakao da SAD snažno podržavaju Dogovor iz Prespe o rešavanju makedonsko-grčkog spora oko imena, koji je Makedoniji otvorio put da zauzme… »
Salivan: Makedonija ključni deo stabilnosti jugoistočne Evrope
N1 Info 18.12.2018
Makedonija je ključni deo stabilnosti jugoistočne Evrope, izjavio je u Skoplju zamenik državnog sekretaran SAD Džon Salivan. Na konferenciji za novinare sa makedosnskim premijerom Zoranom Zaevom, Salivan je istakao da se SAD zalažu za stabilnost i… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo oblačno, vetrovito i lokalna kiša
Naslovi.ai pre 2 satajoš 20 povezanih
Đedović: Subvencije za energetsku efikasnost iskoristiće 50.000 porodica do kraja 2027. godine
NIN pre 1 satjoš 16 povezanih
NLB Komercijalna banka: Saopštenje povodom informacija u medijima
Nedeljnik pre 40 minutajoš 45 povezanih
Bačena bomba na kuću Zdravka Čolića u Beogradu, priveden osumnjičeni
BBC News pre 2 satajoš 25 povezanih
Povučen sir sa tržišta Srbije! Inspekcija upala u mlekaru, nezakonito produžavali rok
Blic pre 1 satjoš 13 povezanih



