Povezane vesti
Budžet Novog Pazara 2,6 milijardi dinara, nema poskupljenja grejanja
Radio sto plus 18.12.2018
Skupština Novog Pazara usvojila je danas drugi rebalans budžeta za ovu godinu u iznosu od skoro 2,9 milijardi dinara, kao i budžet za narednu godinu kojim je planirano da se u gradsku kasu slije nešto više od 2,6 milijardi dinara. Projektovani rashodi u… »
Skupština o budžetu, grijanju i kadrovskim promjenama
Sandžak press 18.12.2018
Skupština Novog Pazara razmatraće danas drugi rebalans budžeta za ovu godinu, predlog budžeta za sledeću, zahtev JKP “Gradska toplana” za povećanje cene grejanja, ali i promeni na čelu tog preduzeća. Drugom promenom budžeta Novog Pazara za ovu godinu… »
Vesti dana »
Održan poslednji sastanak o povećanju minimalne zarade: Minimalac ipak na 600 evra, sindikati se ne slažu
Danas pre 2 satajoš 33 povezane
"Krenuli su usred mraka, u igrački bez motora!" Devojka otkrila šta je videla 20 minuta pre nego što je nađena u Jadranskom moru nakon stravične oluje: Još se traga za njenim drugovima
Blic pre 28 minutajoš 31 povezana
Pretučeni Srbin iz Zubinog Potoka stigao u Urgentni centar Kliničkog centra Srbije
RTV pre 38 minutajoš 36 povezanih
Nebeski spektakl nad Srbijom: Delimično pomračenje Sunca i Perseidi
Naslovi.ai pre 1 satjoš 47 povezanih



