Povezane vesti

Zabranjen ulazak Goranu Radosavljeviću u SAD

Zabranjen ulazak Goranu Radosavljeviću u SAD

Slobodna Evropa 19.12.2018
Američke vlasti zabranile su ulaz u Sjedinjene Države bivšem komandantu srpske Žandarmerije Goranu Radosavljeviću - Guriju zbog umiješanosti u grubo kršenje ljudskih prava, navodi se saopštenju Ministarstva vanjskih poslova. Odjeljenje… »
Radosavljević za RSE: Ne interesuje me odluka američkih vlasti o zabrani

Radosavljević za RSE: Ne interesuje me odluka američkih vlasti o zabrani

Slobodna Evropa 19.12.2018
Goran Radosavljević Guri, bivši komandant srpske Žandarmerije, izjavio je za Radio Slobodna Evropa da ga “niti interesuje niti pogađa odluka” Stejt departmenta da mu se zabrani ulazak u SAD zbog umešanosti u ubistvo američkih državljana… »
Reakcija na zabranu Stejt departmenta Guri za "Novosti": Nemam ništa sa ubistvom braće Bitići

Reakcija na zabranu Stejt departmenta Guri za "Novosti": Nemam ništa sa ubistvom braće Bitići

Večernje novosti 19.12.2018
Goranu Radosavljeviću zabrana ulaska u sad zbog navodne umešanosti u ubistvo. Guri: Ovo je nedopustiv pritisak na moju porodicu. BIVŠEM komandantu srpske žandarmerije Goranu Radosavljeviću Guriju u sredu je zabranjen ulaz u Sjedinjene Američke… »
Oglasio se Guri

Oglasio se Guri

Mondo 19.12.2018
Bivši komandant srpske Žandarmerije Goran Radosavljević Guri kaže da ga "niti interesuje, niti pogađa odluka" američkog Stejt departmenta. Žrtvuje se budućnost srpskog naroda zbog ratnih zločinaca, kaže advokat porodice Bitići. Foto… »
Radosavljević: Ne interesuje me odluka američkih vlasti

Radosavljević: Ne interesuje me odluka američkih vlasti

Vesti online 19.12.2018
Bivši komandant srpske Žandarmerije Goran Radosavljević Guri rekao je za Radio Slobodna Evropa da ga "niti interesuje, niti pogađa odluka" američkog Stejt departmenta da mu se zabrani ulazak u SAD zbog umešanosti u ubistvo američkh državljana… »
Oglasio se komandant Guri: Odluka Stejt departmenta me niti zanima, niti pogađa!

Oglasio se komandant Guri: Odluka Stejt departmenta me niti zanima, niti pogađa!

Kurir 19.12.2018
BEOGRAD - Goran Radosavljević Guri izjavio je da ga "niti interesuje niti pogađa odluka" Stejt departmenta da mu se zabrani ulazak u SAD. Podsetimo, ranije je objavljeno da je Stejt department zabranio ulazak na teritoriju SAD bivšem komandantu srpske… »
Srpskom generalu zabranjen ulazak u SAD

Srpskom generalu zabranjen ulazak u SAD

Radio 021 19.12.2018
Sjedinjene Američke Države su zabranile ulazak na svoju teritoriju srpskom generalu Goranu Radosavljeviću zbog navodnog kršenja ljudskih prava. U saopštenju Stejt departmenta navodi se da postoje osnovi da se veruje da je 1999. godine Radosavljević… »
Zabranjen ulazak u SAD Goranu Radosavljeviću - Guriju zbog slučaja Bitići

Zabranjen ulazak u SAD Goranu Radosavljeviću - Guriju zbog slučaja Bitići

N1 Info 19.12.2018
Američke vlasti zabranile su ulaz u SAD bivšem komandantu srpske Žandarmerije Goranu Radosavljeviću - Guriju zbog umešanosti u grubo kršenje ljudskih prava, navodi se saopštenju Stejt departmenta. Kako prenosi Glas Amerike obrazloženje Stejt… »
Stejt department zabranio ulazak u SAD Guriju i njegovoj porodici

Stejt department zabranio ulazak u SAD Guriju i njegovoj porodici

Glas Amerike 19.12.2018
SAD su zabranile su ulaz u SAD bivšem komandantu srpske Žandarmerije Goranu Radosavljeviću - Guriju, zbog, kako se navodi u saopštenju Stejt departmenta, umešanosti u grubo kršenje ljudskih prava. Radosavljević je javno označen prema Zakonu o… »

Vesti dana »