Povezane vesti
"Kad sam video da sam ga upucao, u*išao sam se" Počelo suđenje bivšem šefu obezbeđenja noćnog kluba "Nana"
Press 20.12.2018
Suđenje nekadašnjem šefu obezbeđenja noćnog kluba "Nana" na Senjaku Nedeljku Grboviću, optuženom da je u decembru 2017. godine ubio Aleksandra Savkovića (27) ispred tog kluba, ranio Adiju Iseinovića (29) i ugrozio više osoba, počelo je juče u Višem sudu… »
Priznao ubistvo u klubu „Nana”
Politika 20.12.2018
Nedeljko Grbović kazao je da je posle ubistva otišao do Topčiderskog potoka i bacio pištolj. Nedeljko Grbović, radnik obezbeđenja beogradskog noćnog kluba „Nana” priznao je na početku suđenja pred Višim sudom u Beogradu da je u decembru prošle godine… »
Suđenje za ubistvo ispred “nane”: Pucao sam jer je pretio da će da ubije mene i mog sina
Večernje novosti 19.12.2018
Nedeljko Grbović izneo odbranu na suđenju za ubistvo Aleksandra Savkovića (27) ispred beogradskog kluba "Nana". Plašim se pretnji navijača da će mi ubiti sina. USPRAVIO sam se i video sam Iseinovića kako ide prema meni. Počeo je da preti - "Konjino… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Toplo vreme danas, za vikend žuti meteoalarm
Naslovi.ai pre 1 satjoš 25 povezanih
Istraga: Incident na letu Rajanera Solun-Memingen najverovatnije izazvale ptice
Beta pre 31 minutajoš 16 povezanih
Razorni šumski požari pogodili primorska područja u Hrvatskoj i Grčkoj
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 74 povezane
Protest „Valjevo pamti“: Godinu dana od policijske brutalnosti za koju niko nije odgovarao
Vreme pre 2 satajoš 13 povezanih




