Povezane vesti

Bahati hrvat koji je divljao Srbijom 245km/h ima buran ljubavni život! Sin kralja nafte zabavljao se sa poznatom starletom, a…

Bahati hrvat koji je divljao Srbijom 245km/h ima buran ljubavni život! Sin kralja nafte zabavljao se sa poznatom starletom, a…

Kurir 20.12.2018
Bahati hrvatski biznismen Marinko Zovko je, u skladu sa svojim stilom života, bio okružen i mnogobrojnim starletama, ali je imena većine njih brižljivo skrivao. Marinko Zovko, bahati hrvatski biznismen, koji je nedavno priveden zbog vožnje od 245… »
"Platiću, al samo ako uspeju da me uhvate": Šokantni snimci sina "kralja nafte" koji sa 320 na sat divlja putevima (video)

"Platiću, al samo ako uspeju da me uhvate": Šokantni snimci sina "kralja nafte" koji sa 320 na sat divlja putevima (video)

Blic 20.12.2018
Bahati biznismen Marinko Zovko (34), koji je uhapšen zbog vožnje od čak 245 kilometara na sat po auto-putu Šid-Beograd, po društvenim mrežama često je objavljivao snimke bahate vožnje svojim skupim kolima. U celom regionu poznat je po tome što je… »
Šok snimci sina kralja nafte BiH koji je divljao na srpskim putevima! Vozi 320 na sat i poručuje "Nek me sad zaustave, p…

Šok snimci sina kralja nafte BiH koji je divljao na srpskim putevima! Vozi 320 na sat i poručuje "Nek me sad zaustave, p…

Kurir 20.12.2018
Marinko Zovko, koji je uhapšen jer je audijem A8 vozio 245 km/h po zaleđenoj autocesti između Šida i Beograda još je kao 22-godišnjak divljao po putevima sa skupocenim automobilima. Jedan od najbogatijih ljudi u BiH Marinko Zovko (34) iz Žepča bio… »
Skupa kola, iznuda, "nestala nafta" i ruganje policiji: Ko je Marinko Zovko, bahati biznismen koji je uhapšen zbog suludo brze…

Skupa kola, iznuda, "nestala nafta" i ruganje policiji: Ko je Marinko Zovko, bahati biznismen koji je uhapšen zbog suludo brze…

Blic 20.12.2018
Kontroverzni biznismen Marinko Zovko iz mesta Žepče, koji je prekjuče kod Sremske Mitrovice uhapšen zbog divljačke vožnje brzinom od 245 kilometara na sat po zavejanom auto-putu, od ranije je poznat javnosti ali i hrvatskoj policiji i to zbog raznih… »

Vesti dana »