Povezane vesti
Predstavljena studija: Medijska pismenost jedna od ključnih veština za 21. vek
Kurir 20.12.2018
U vremenu kada postoje veliki broj informacija, lažnih vesti, govor mržnje i pad profesionalnosti u novinarstvu, potrebno je definisati ulogu regulatornih tela za elektronske medije u promociji medijske pismenosti, zaključeno je na današnjem… »
Medijska pismenost jedna od ključnih veština za 21. vek
RTS 20.12.2018
U medijskoj realnosti, u kojoj smo suočeni sa velikim brojem informacija, lažnih vesti, govorom mržnje i padom profesionalnosti u novinarstvu, potrebno je definisati ulogu regulatornih tela za elektronske medije u promociji medijske pismenosti… »
Srbija među četiri zemlje sa medijskom pismenošću na najnižem nivo
Danas 20.12.2018
Studija „Regulatorna tela za elektronske medije i medijska pismenost: Komparativna analiza najboljih evropskih praksi“. Srbija je jedna od četiri zemlje gde je medijska pismenost u početnoj fazi, i upravo ono što je neophodno u ovom trenutku je medijsko… »
Vesti dana »

Američki stelt bombarder B-2 preleće Putinu iznad glave! Novi snimak s Aljaske, ogromni avion stiže uz zaglušujuću buku, Tramp nije ovo uradio slučajno? (video)
Kurir pre 4 minutajoš 58 povezanih

Istorijski susret Trumpa i Putina - usaglašeno više pitanja, ali ne i kraj rata
Bloomberg Adria pre 3 minutajoš 14 povezanih

"Jokić je lud": Ameri poludeli nakon Nikolinog poteza u dresu Srbije (video)
Večernje novosti pre 33 minutajoš 16 povezanih

"Putin 1 - Tramp 0" Nemci čupaju kose, Išinger ne može da sakrije bes zbog samita na Aljasci
Alo pre 18 minutajoš 13 povezanih