Povezane vesti
Plenković: U Hrvatskoj se ne zabranjuje sloboda govora
RTS 21.12.2018
Hrvatski premijer i predsednik HDZ-a Andrej Plenković suprotstavio se najavi Kluba većnika HDZ-a u Skupštini Vukovara da će preduzeti sve pravne radnje kako bi se zabranilo delovanje Demokratskog saveza Srba (DSS). Plenković je juče posle sednice… »
Plenković protiv inicijative za zabranu Demokratskog saveza Srba
RTV 21.12.2018
ZAGREB - Hrvatski premijer i predsednik HDZ-a Andrej Plenković suprotstavio se najavi Kluba većnika HDZ-a u Skupštini Vukovara da će preduzeti sve pravne radnje kako bi se zabranilo delovanje Demokratskog saveza Srba (DSS-a). Kako prenosi HINA… »
Plenković: U Hrvatskoj se ne zabranjuje sloboda govora
Večernje novosti 20.12.2018
Hrvatski premijer i predsednik HDZ-a Andrej Plenković rekao je u četvrtak da Hrvatska nije zemlja u kojoj se zabranjuje sloboda govora niti se zabranjuju političke stranke. Hrvatski premijer i predsednik HDZ-a Andrej Plenković rekao je u četvrtak da… »
Vesti dana »

Dan žalosti u Srbiji zbog tragedije u Severnoj Makedoniji, zastave na pola koplja
Euronews pre 33 minutajoš 46 povezanih

BLOG: Studenti u Novom Sadu blokirali Skupštinu grada, reagovala interventna policija
N1 Info pre 33 minutajoš 29 povezanih

Sin ubio roditelje u Čačku: Izbodena tela uglednog lekara i njegove žene nađena u stanu, osumnjičeni nakon zločina krenuo peške za Beograd?!
Kurir pre 1 satjoš 16 povezanih

Novi Sad: Pokret Bravo traži hitno oslobađanje Mirana Pogačara
Novi magazin pre 45 minutajoš 9 povezanih