Povezane vesti
Dan žalosti u Nišu zbog tragedije u Donjem Međurovu
Južne vesti 21.12.2018
Zbog velikog broja preminulih i povređenih u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na pružnom prelazu u Donjem Međurovu kraj Niša, Gradsko veće je donelo odluku da 22. decembar, proglasi Danom žalosti. Sa zastavama na pola koplja iznad gradskih ustanova… »
Sutra Dan žalosti u Nišu zbog stravične tragedije
Jugmedia 21.12.2018
Povodom tragedije koja se dogodila na pružnom prelazu u Donjem Međurovu, u kojoj su izgubljeni ljudski životi, a više lica povređeno, Gradsko veće Grada Niša izražava saučešće porodicama stradalih. Na vanrednoj sednici Gradskog veća doneta je odluka da… »
Proglašen Dan žalosti u Nišu
Niške vesti 21.12.2018
„U ovom teškom trenutku, kada je nažalost došlo do saobraćajne nezgode tragičnih razmera, Grad Niš će pružiti svu neophodnu pomoć porodicama nastradalih i povređenih. Gradsko veće Grada Niša izražava najdublje saučešće porodicama stradalih“, saopšteno je… »
Vesti dana »
"Bolestan organizam lečen pogrešnim lekovima": Bivši ministar o problemu u kojem se našla poljoprivreda
Radio 021 pre 12 minutajoš 36 povezanih
Milićević (SPS): Vladajuća koalicija jedinstveno nastupa na lokalnim izborima
Beta pre 2 satajoš 35 povezanih
JUKOM objavio preliminarne rezultate: Nikola Uskoković vodi na ponovljenim izborima za članove VST
Insajder pre 2 satajoš 23 povezane
Posle odlikovanja i unapređenje: Danka Nešović pomoćnica ministra prosvete
Vreme pre 8 satijoš 10 povezanih




