Povezane vesti
Zemljotres pogodio region Vršca: Potres se osetio u Beogradu i Novom Sadu
Moj Novi Sad 23.12.2018
Zemljotres magnitude četiri jedinice Rihterove skale registrovan je jutros u 07.33 u regionu Vršca, a potresi su se osetili čak do Beograda i Novog Sada. Tlo se zatreslo i na teritoriji Bugarske, a epicentar je bio 14 kilometara od mesta Lokve kod… »
Zemljotres u Vršcu, 4 stepena Rihtera
Dnevnik 23.12.2018
VRŠAC: Zemljotres jačine četiri jedinice Rihterove skale registrovan je jutros u 7.33 u regionu Vršcu. Kako je navedeno na sajtu Republičkog seizmološkog zavoda intenzitet zemljotresa u epicentru procenjen je na VI stepena Merkalijeve skale. Zemljotresi… »
Zemljotres u Vršcu, 4 stepena Rihtera
Studio B 23.12.2018
Zemljotres jačine četiri jedinice Rihterove skale registrovan je jutros u 7.33 u regionu Vršcu. Nije izazvao opasnost po stanovništvo i imovinu. Kako je navedeno na sajtu Republičkog seizmološkog zavoda intenzitet zemljotresa u epicentru procenjen je na… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Toplotni talas traje do utorka, stižu pljuskovi
Naslovi.ai pre 2 satajoš 30 povezanih
'Valjevo ne zaboravlja': Protest podsećanja na nasilje policije 2025, i dalje bez optužnica
BBC News pre 11 minutajoš 40 povezanih
Đedović Handanović: Intenziviran rad na gasnoj elektrani kod NišaĐedović Handanović: Intenziviran rad na gasnoj elektrani kod Niša
Serbian News Media pre 1 satjoš 15 povezanih
Razorni šumski požari pogodili primorska područja u Hrvatskoj i Grčkoj
Naslovi.ai pre 41 minutajoš 148 povezanih




