Povezane vesti
Degenek: Ostajem, idemo po duplu krunu
Mozzart sport 23.12.2018
Zvezda, ipak, bez štopera u uvodu zimskih priprema. Dilemu da li će i u 2019. igrati na Marakani razvejao je lično Miloš Degenek. Na radost Delija. U danu kad je objavljeno da je neimnovan klub iz Sudijske Arabije spreman da plati 3.000.000 evra na ime… »
Degenek: Ne žalim za dresom Srbije
Vesti online 23.12.2018
Fudbaler Crvene zvezde Miloš Degenek izjavio je danas da planira da ostane u redovima crveno-belih i poručio da mu nije žao što ne igra za reprezentaciju Srbije jer je veći deo svog života proveo u Australiji. - Za sada je plan takav da ostajem ovde i… »
Planovi miloša degeneka: Otkrio hoće li ostati u Zvezdi i da li žali za dresom Srbije (video)
Hot sport 23.12.2018
Štoper Crvene zvezde Miloš Degenek bio je gost ‘Zvezda TV’ i odgovarao je na pitanja navijača. Degenek je fudbaler sa najviše minuta provedenih na terenu u ovoj polusezoni. Odvojio je vreme i kako bi otkrio koju utakmicu u crveno-belom dresu je doživeo… »
Vesti dana »
Milivojević: Obustavljanje postupka protiv osumnjičenih za pad nadstrešnice nastavak državnog udara koji predvodi Aleksandar Vučić
Nova pre 1 satjoš 86 povezanih
NIS dobio novi rok za pregovore o prodaji ruskog udela: Evo da li će moći normalno da posluje
Mondo pre 1 satjoš 24 povezane
Stefanović (SSP) o ambasadorskoj konferenciji: Vučić govorio kao Milošević pre pada s vlasti
Beta pre 4 satijoš 37 povezanih





