Povezane vesti
Na donatorskoj večeri u Banjaluci prikupljeno 700.000 evra
Danas 24.12.2018
Na donatorskoj večeri „S ljubavlju hrabrim srcima“ u Banjaluci večeras je prikupljeno 1,4 miliona konvertibilnih maraka (oko 700.000 evra), a novac će biti iskorišćen za nabavku robotike za oporavak dece sa poremećajima kretanja. Akciju, koja se održava… »
Srbija Republici Srpskoj u ovoj godini devet miliona evra
Danas 23.12.2018
Od 2014. godine Srbija je u Republici Srpskoj (RS) podržala projekte ukupne vrednosti 21.750.000 evra, a samo ove godine, Srbija je Srpskoj pomogla sa ukupno 9 miliona evra, izjavila je večeras u Banjaluci premijerka Srbije Ana Brnabić i istakla da je… »
Republici Srpskoj 250.000 evra za rehabilitaciju dece sa poremećajima kretanja
Danas 23.12.2018
Predsednica Vlade Ana Brnabić doputovala je u Banja Luku, gde će danas učestvovati na donatorskoj večeri “S ljubavlju hrabrim srcima”, u Banskom dvoru. Vlada Srbije donela je zaključak na osnovu koga će Republici Srpskoj donirati 250 hiljada evra za… »
Vesti dana »
Poljoprivrednici nastavljaju blokade: Traže hitan sastanak sa Macutom ili će radikalizovati proteste
NIN pre 44 minutajoš 17 povezanih
Putnički saobraćaj na pruzi Beograd-Budimpešta najkasnije od 27. marta
Sputnik pre 14 minutajoš 37 povezanih
Pakistan izveo napade na Kabul i druge avganistanske oblasti, ministar odbrane: Vodi se otvoreni rat
Beta pre 2 satajoš 26 povezanih



