Povezane vesti
Vredne donacije NIS-a bolnici u Kraljevu
Danas 24.12.2018
Opštoj bolnici „Studenica“ iz Kraljeva danas je uručena donacija vredna oko 100.000 evra koju su prikupili zaposleni u NIS-u i sama komapnija u okviru njihove, redovne ,ovogodišnje humanitarne akcije. Ova akcija se vodi pod korporativnim sloganom… »
Donacije NIS-a medicinskim ustanovama u Kraljevu i Kosovskoj Mitrovici
Večernje novosti 24.12.2018
Kompanija NIS uručila je u ponedeljak u prostorijama Opšte bolnice „Studenica“ u Kraljevu donaciju ovoj medicinskoj ustanovi koja se sastoji od sredstava koja su prikupili zaposleni NIS-a i sama kompanija. Kompanija NIS uručila je u ponedeljak u… »
NIS uručio donaciju bolnici u Kraljevu i KBC Kosovska Mitrovica
RTS 24.12.2018
Kompanija NIS uručila je Opštoj bolnici "Studenica" u Kraljevu donaciju vrednu 100.000 evra za nabavku novog laparoskopskog stuba, kao i novo sanitetsko vozilo sa mobilnim inkubatorom za Kliničko-bolnički centar u Kosovskoj Mitrovici u vrednosti od… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza: Danas pre podne prolazno naoblačenje, na krajnjem severu sunčano
Beta pre 2 satajoš 1 povezana

"Nije bilo nijednog incidenta": Direktor policije o okupljanjima širom Srbije: "u 71 opštini prisustvovalo je 70.000 građana"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana