Povezane vesti
Prvi angažman posle partizana: Ljubinko Drulović ponovo selektor
Hot sport 24.12.2018
Nakon misije u Partizanu i uloge vršioca dužnosti selektora Srbije, Ljubinko Drulović posle tri godine ima novi posao. Drulović je tri godine bez posla, ali je sada sa saradnicima bio u Taškentu gde je razgovarao sa predsednikom Fudbalskog saveza… »
Drulović na pragu novog angažmana!
Sportske.net 24.12.2018
Bivši selektor reprezentacije Srbije i trener Partizana uskoro bi mogao da dobije nov posao. Proslavljeni fudbaler i trener Ljubinko Drulović bi nakontri godine pauze ponovo mogao da dobije trenerski posao. Nakon angažmana u Partizanu 2015. godine… »
Ljubinko Drulović ide na Olimpijske igre
Mozzart sport 24.12.2018
Srbin pred potpisom u Uzbekistanu. Posle tri godfine čekanja, Ljubinko Drulović je na pragu novog angažmana. Nekadašnji vršilac selektorske dužnosti Srbije i trener Partizana mogao bi da bude promovisan u selektora olimpijske reprezentacije Uzbekistana… »
Vesti dana »

Šampion Evrope ide kući, Grčka i Adetokunbo prejaki za Španiju, raduje se Gruzija
BBC News pre 45 minutajoš 58 povezanih

Novica Antić i Branko Momčilović izlaze na slobodu, Ivan Matović u kućnom pritvoru
Nova pre 1 satjoš 16 povezanih

Oglasio se advokat Nikoline Sinđelić posle objavljivanja Vučićevog pisma: Obmanjuje javnost, zašto ne da snimak iz Vlade Srbije
Nova pre 7 satijoš 12 povezanih