Povezane vesti
Ana Brnabić o tragediji u Donjem Međurovu: Puno je vremena potrebno da svi prelazi budu bezbedni i mi na tome radimo
Niške vesti 25.12.2018
Takođe, naglasila je da na pružnom prelazu u Donjem Međurovu postoji jasna pružna signalizacija, ali da nema rampe, jer su, po njenim rečima, stručnjaci ocenili da tu nije bila potrebna, ali da će ipak uskoro biti postavljena. „Mislim da ne treba na svim… »
Odgovor Ane Brnabić na pitanje da li nam trebaju rampe je odgovor na pitanje da li nam treba takva premijerka
Noizz 25.12.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić gostovala je na Javnom servisu u emisiji "Oko magazin", a jedna od glavnih tema ovog razgovora bila je nesreća koja se dogodila na železničkoj prugi kod Niša. Povodom tragedije u Donjem Međurovu, u kojoj je život izgubilo… »
Vesti dana »

Šteta! Kraj za milicu na svetskom prvenstvu! Srpska atletičarka podbacila u Tokiju
Kurir pre 2 minutajoš 32 povezane

"Raširio je čeljusti da je: Zgrabi!" Majka devojčice (5) iz Beograda koju je vuk napao na plaži u Grčkoj, otkrila detalje, evo i koja je to uvala kritična
Blic pre 1 satjoš 15 povezanih

„Neprimereno u atmosferi rastuće represije vlasti“: Rektor Đokić otkrio zašto neće svečano biti obeležen Dan Univerziteta
Nedeljnik pre 1 satjoš 10 povezanih