Povezane vesti
Amnesti: Policija u Sudanu ubila 37 ljudi u sukobima tokom protesta
N1 Info 25.12.2018
Međunarodna organizacija za zaštitu ljudskih prava Amnesti internešenel saopštila je da ima verodostojne izveštaje da je policija Sudana ubila 37 demonstranata u sukobima na protestima koji su prošle nedelje izbili širom zemlje. Organizacija sa sedištem… »
Amnesty International: Sudanska policija ubila 37 demonstranata
Al Jazeera 25.12.2018
Protesti su počeli u srijedu, a pretvorili su se u izraz opšteg nezadovoljstva al-Bashirovom vladavinom. Međunarodna organizacija za zaštitu ljudskih prava Amnesty International saopštila je da ima vjerodostojne izveštaje da je sudanska policija ubila 37… »
Na protestima u Sudanu ubijeno 37 ljudi
Novi magazin 25.12.2018
Međunarodna organizacija za zaštitu ljudskih prava Amnesti ineterenešenel saopštila je da ima verodostojne izveštaje da je policija Sudana ubila 37 demonstranata u sukobima na protestima koji su prošle nedelje izbili širom zemlje. Organizacija sa… »
Vesti dana »
U Lučanima proglašena izborna lista koalicije oko SNS
Serbian News Media pre 20 minutajoš 28 povezanih
Studenti pokrenuli mrežu: Pozivaju građane da proveravaju mejlove
In medija pre 2 satajoš 17 povezanih
"Ukrajina je priznala!" Hitno se oglasio Sijarto - Kijev „Družbu“ blokirao iz političkih razloga, žele oružje i novac!
Večernje novosti pre 55 minutajoš 25 povezanih





