Povezane vesti
Najteže pitanje: Šta će biti s mojim detetom kad mene ne bude
RTV 25.12.2018
BEOGRAD - Nepostojanje zvaničnih podataka o broju, položaju i problemima osoba sa poteškoćama u mentalnom razvoju jeste jedan od problema, ali problemi se javljaju već na samom rođenju i nakon dijagnoze, a zatim se razvijaju i najčešće su višeslojni… »
Nedovljna podrška roditeljima dece sa poteškoćama u metnalnom razvoju
Novi magazin 25.12.2018
Loša materijalna situacija, neumreženost institucija, nedovoljna informisanost i podrška, samo su neki od problema sa kojima se suočavaju roditelji dece s poteškoćama u mentalnom razvoju, poručili su danas iz Humanitarne organizacije "Prijatelj u… »
Put ka očuvanju biološkog jezgra porodice: Život i položaj osoba sa poteškoćama u mentalnom razvoju
Kurir 25.12.2018
U Medija centru danas je održana Konferencija “Život i položaj osoba sa poteškoćama u mentalnom razvoju i njihovih porodica”, koja ima za cilj podizanje svesti u javnosti o problemu sa kojim se susreću porodice koje imaju decu sa poteškoćama u mentalnom… »
Vesti dana »
Gradonačelnik Banjaluke pušten na slobodu posle 15 sati zadržavanja na granici sa Hrvatskom: "Odbijam ponižavanje"
Newsmax Balkans pre 55 minutajoš 29 povezanih
Iran imenovao Mohameda Bagera Zolgadra za šefa Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana
Serbian News Media pre 55 minutajoš 51 povezana
Đedović Handanović u obilasku benzinskih stanica: Dizel bi prema tržišnim uslovima koštao 270 dinara, građani ga plaćaju 212 dinara
N1 Info pre 2 satajoš 27 povezanih
Da li je vreme za izvinjenje i povratak međunarodnom pravu? Petronijević i Drecun o 27. godišnjici NATO agresije na SRJ
Euronews pre 5 minutajoš 40 povezanih
RHMZ upozorava na velike promene u vremenskoj prognozi do kraja nedelje
Euronews pre 40 minutajoš 47 povezanih



