Povezane vesti

Milan Jovanović: Osećam se bedno posle presude, za 400 evra možete nekome da zapalite kuću

Milan Jovanović: Osećam se bedno posle presude, za 400 evra možete nekome da zapalite kuću

Nedeljnik 26.12.2018
"Policija mi nije ponudila zaštitu, ne isključujem mogućnost da će sutra da me ubiju, ali makar znam da sam barem nešto u životu radio", rekao je on. Novinar portala "Žig info" Milan Jovanović, kome je nedavno zapaljena kuća, optužio je… »
Jovanović: Nalogodavac predsednik opštine Grocka, strahujem za svoju bezbednost

Jovanović: Nalogodavac predsednik opštine Grocka, strahujem za svoju bezbednost

Cenzolovka 26.12.2018
Novinar portala "Žig info" Milan Jovanović, kome je nedavno zapaljena kuća, optužuje predsednika opštine Grocka Dragoljuba Simonovića da je nalogodavac napada. "Strahujem za svoju bezbednost jer nalogodavac nije uhapšen", kazao je. „Policija mi… »
Strahujem za svoju bezbednost jer nalogodavac nije uhapšen

Strahujem za svoju bezbednost jer nalogodavac nije uhapšen

Nova ekonomija 26.12.2018
Milan Jovanović: Milan Jovanović, novinar portala Žig info, kome je nedavno zapaljena kuća, optužuje predsednika opštine Grocka Dragoljuba Simonovića da je nalogodavac napada. "Strahujem za svoju bezbednost jer nalogodavac nije uhapšen", kazao je… »
Jovanović: Nalogodavac predsednik opštine Grocka, strahujem za svoju bezbednost

Jovanović: Nalogodavac predsednik opštine Grocka, strahujem za svoju bezbednost

N1 Info 26.12.2018
Novinar portala "Žig info" Milan Jovanović, kome je nedavno zapaljena kuća, optužuje predsednika opštine Grocka Dragoljuba Simonovića da je nalogodavac napada. "Strahujem za svoju bezbednost jer nalogodavac nije uhapšen", kazao je. "Policija mi… »
„Predsednik opštine Grocka naredio da mi zapale kuću“

„Predsednik opštine Grocka naredio da mi zapale kuću“

Cenzolovka 26.12.2018
Novinar portala Žig info kome je zapaljena kuća Milan Jovanović optužio je predsednika opštine Grocka Dragoljuba Simonovića da je naredbodavac tog napada. On je u izdanju Blica za sredu, 26. decembar, naveo da ne poznaje nikoga od troje… »
Jovanović: Paljenje kuće naredio predsednik opštine Grocka

Jovanović: Paljenje kuće naredio predsednik opštine Grocka

RTV 26.12.2018
BEOGRAD - Čvrsto stojim iza toga da je predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović naredbodavac napada na mene, jer muškarca koji je osumnjičen da je organizovao paljenje moje kuće i pokušao da me ubije ne poznajem i nema nikakav motiv za to… »

Vesti dana »