Povezane vesti

Pod istragom poveo demonstracije: Davor Dragičević iz zatvora na čelo protesta

Pod istragom poveo demonstracije: Davor Dragičević iz zatvora na čelo protesta

Večernje novosti 26.12.2018
Milorad Dodik izjavio je da saoseća s bolom porodice Dragičević i da je razočaran brzinom kojom tužilaštvo vodi slučaj, ali mora da poruči da je RS pravna država u kojoj se zakoni moraju sprovoditi. I pored zabrane građani su se u sredu veče… »
Davor Dragičević pušten iz pritvora

Davor Dragičević pušten iz pritvora

Slobodna Evropa 26.12.2018
Davor Dragičević, otac ubijenog mladića Davida, pušten je iz Okružnog tužilaštva Banjaluka, nakon što je u srijedu ujutro predat ovoj instituciji. U prvoj izjavi za novinare je rekao kako je noć ranije znao da će biti uhapšen, te da su se… »
'Šetnja Davidovim stazama', policija blokirala prilaz trgu

'Šetnja Davidovim stazama', policija blokirala prilaz trgu

Slobodna Evropa 26.12.2018
U Banjaluci je završen protest "Pravda za Davida", a organizatori su za četvrtak najavili nastavak. Protesti u gradu na Vrbasu se održavaju zbog smrti 21-godišnjeg Davida Dragičevića koji je nestao u noći 18. marta 2018. godine, a njegovo tijelo… »
Davor Dragičević predat Tužilaštvu u Banjaluci

Davor Dragičević predat Tužilaštvu u Banjaluci

N1 Info 26.12.2018
Davor Dragičević, otac ubijenog mladića Davida, predat je jutros Okružnom tužilaštvu Banjaluka jutros oko 8 sati, nešto pre isteka roka od 24 sata. Izvor: N1 Njega su u tužilaštvo sprovela dva policajca, a on je ulazeči u tužilaštvo uzviknuo… »
Odgovor MUP-a Republike Srpske: Delegacija EU prvo da se informiše

Odgovor MUP-a Republike Srpske: Delegacija EU prvo da se informiše

N1 Info 26.12.2018
Rukovodstvo Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske zahvalilo je Delegaciji EU na interesovanju koje pokazuju za aktivnosti ovog ministarstva u vezi sa slučajem Davora Dragičevića, ali i poručilo da je trebalo prvo da se informišu pa onda… »
Dragičević pod istragom zbog ugrožavanja bezbednosti ministra Lukača

Dragičević pod istragom zbog ugrožavanja bezbednosti ministra Lukača

N1 Info 26.12.2018
Banjalučkom Okružnom tužilaštvu dostavljen je izveštaj kojim se Davor Dragičević tereti za krivično delo ugrožavanja bezbednosti ministra unutrašnjih poslova Republike Srpske Dragana Lukača. Postupajući tužilac ispitao je Dragičevića i… »
Roditelji Davida Dragičevića: Izađite na ulicu mirno i dostojanstveno

Roditelji Davida Dragičevića: Izađite na ulicu mirno i dostojanstveno

N1 Info 26.12.2018
Roditelji ubijenog Davida Dragičevića poručili su danas da imaju informacije da se "sprema krvopriliće" u Banjaluci večeras. Poručili su da građani večeras treba da izađu na ulice mirno i dostojanstveno. 26.12.2018. Suzana Radanović, Davidova… »
Davor Dragićević saslušan u tužilaštvu, pa pušten

Davor Dragićević saslušan u tužilaštvu, pa pušten

Studio B 26.12.2018
Davor Dragičević, otac tragično stradalog mladića iz Banjaluke Davida Dragičevića, pušten je danas iz pritvora nakon saslušanja. Dragičević je pušten nakon ispitivanja u Okružnom javnom tužilaštvu, prenela je RTRS. Dragićević je priveden… »
Lukač: Zabrana okupljanja ostaje, mogu da traže dozvolu

Lukač: Zabrana okupljanja ostaje, mogu da traže dozvolu

Studio B 26.12.2018
Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Dragan Lukač izjavio da bi grupa „Pravda za Davida“ trebalo da traži odobrenje za održavanje skupa i dodao da do daljeg ostaje zabrana okupljanja. „Dobili smo stotine poziva građana koji se žale… »
Mučni prizori i snimci iz Banjaluke obišli svet: Ljudi leže na trgu, policija nasrće na grupu u kojoj su žene i deca…

Mučni prizori i snimci iz Banjaluke obišli svet: Ljudi leže na trgu, policija nasrće na grupu u kojoj su žene i deca…

Telegraf 26.12.2018
Građani, aktivisti grupe "Pravde za Davida" najavili su za danas novo okupljanje. U utorak je u Banjaluci situacija bila na ivici ključanja, nakon hapšenja roditelja preminulog mladića Davida Dragičevića, Davora Dragičevića i Suzane Radanović… »
Davor Dragičević sa lisicama na rukama predat tužilaštvu, protesti podrške danas u Beogradu i Sarajevu (foto) (video)

Davor Dragičević sa lisicama na rukama predat tužilaštvu, protesti podrške danas u Beogradu i Sarajevu (foto) (video)

Telegraf 26.12.2018
Tokom sprovođenja uzvikivao je "Pravda za Davida" Davor Dragičević, otac ubijenog mladića Davida, predat je jutros Okružnom tužilaštvu Banjaluka, prenosi N1. On je tom prilikom uzvikivao "Pravda za Davida" Kako je naveo advokat Ifet Feraget za N1… »
"Ja sam najponosniji otac likvidiranog sina. Saučesnike i ubice mog deteta znam": Davor Dragičević pušten na slobodu (foto)

"Ja sam najponosniji otac likvidiranog sina. Saučesnike i ubice mog deteta znam": Davor Dragičević pušten na slobodu (foto)

Telegraf 26.12.2018
Rekao je da će se jednog dana dokazati ubistvo njegovog sina. Davor Dragičević pušten je iz Okružnog tužilaštva u Banjaluci nakon saslušanja. On je u prvoj izjavi rekao da će se jednog dana dokazati ubistvo njegovog sina. - Ja sam najponosniji… »
Potresno: Davor Dragičević legao na mesto na kome je mrtav ležao njegov sin (foto) (video)

Potresno: Davor Dragičević legao na mesto na kome je mrtav ležao njegov sin (foto) (video)

Telegraf 26.12.2018
Protesti u Banjaluci održavaju se uprkos policijskoj zabrani. Pratite dešavanja uživo iz minuta u minut. Protesti grupe " Pravda za Davida" najavljeni su večeras za 18 sati, uprkos tome što ih je policija zabranila, sa objašnjenjem da smetaju… »
Protestna šetnja građana Banjaluke: Stazama ubijenog Davida

Protestna šetnja građana Banjaluke: Stazama ubijenog Davida

N1 Info 26.12.2018
Oko tri hiljade građana Banjaluke, na čelu sa Davorom Dragičevićem i Suzanom Radanović, roditeljima ubijenog mladića Davida Dragičevića, šetalo je ulicama Banjaluke, tražeći pravdu za njihovog sina. Najavili su protest i za sutra. Protesti… »
Protestna šetnja građana Banjaluke: Stazama ubijenog Davida, skup prošao bez incidenta

Protestna šetnja građana Banjaluke: Stazama ubijenog Davida, skup prošao bez incidenta

Novi magazin 26.12.2018
Oko tri hiljade građana Banjaluke, na čelu sa Davorom Dragičevićem i Suzanom Radanović, roditeljima ubijenog mladića Davida Dragičevića, šetalo je večeras ulicama Banjaluke, tražeći pravdu za njihovog sina. Građani su se okupili na Trgu… »
Pravda za Davida: Završena protestna šetnja centrom Banje Luke

Pravda za Davida: Završena protestna šetnja centrom Banje Luke

Al Jazeera 26.12.2018
Policija je najavila da neće dozvoliti okupljanje građana na Trgu Krajine u Banjoj Luci, ali je protest ipak održan. Iako je policija pozvala članove skupine "Pravda za Davida" i građane koji su došli na prosvjed da se, kako su naveli, radi svoje… »
Lukač: Devet meseci zloupotrebljavaju čoveka, Dragičević: Znam ko mi je ubio sina

Lukač: Devet meseci zloupotrebljavaju čoveka, Dragičević: Znam ko mi je ubio sina

RTV 26.12.2018
BANJA LUKA/SARAJEVO/BEOGRAD - Protest Banjalučana, kao odgovor na hapšenje Davora Dragičevića, oca ubijenog Davida, počeo je u 18 časova maršom "Davidovim stazama", pošto je policija zabranila okupljanje na Trgu Krajine u Banjaluci. Protest je… »
Bez incidenata: Završen protest u Banjaluci

Bez incidenata: Završen protest u Banjaluci

Blic 26.12.2018
Uprkos tome što je policija zabranila protest, građani su se večeras okupili na Trgu Krajine u Banjaluci gde se mesecima održavaju protesti zbog nerešenog ubistva Davida Dragičevića, a nakon što je juče priveden Davor Dragičević, otac stradalog… »
Protestna šetnja u Banjaluci, Davor Dragičević predvodi kolonu

Protestna šetnja u Banjaluci, Davor Dragičević predvodi kolonu

Vesti online 26.12.2018
Demonstranti predvođeni Davorom Dragičevićem krenuli su u protestnu šetnju od banjalučkog Trga Krajine prema ušću rečice Crkvena u Vrbas, gde je 24. marta pronađeno beživotno telo njegovog sina Davida. Na Trgu Krajine raspoređena je jedinica za… »
Davor Dragičević sa Trga Krajine: Ako misle da smo ovca za šutiranje i klanje, verujte da nismo

Davor Dragičević sa Trga Krajine: Ako misle da smo ovca za šutiranje i klanje, verujte da nismo

Blic 26.12.2018
Davor Dragičević, otac ubijenog Davida Dragičevića, podsetio je večeras u Banjaluci da je danas devet meseci od ubistva njegovog sina. – Ja života nemam, mogu me privoditi i raditi šta hoće. Advokat Ifet Feraget je ponudio dokaze i predmet će… »
Davidova majka poziva Vučića da spriječi krvoproliće

Davidova majka poziva Vučića da spriječi krvoproliće

Al Jazeera 26.12.2018
'Ako smatra da to Dodik ne radi kako treba, neka pomogne ovom narodu', poručila je Suzana Radanović predsjedniku Srbije. Majka Davida Dragičevića Suzana Radanović pozvala je danas predsednika Srbije Aleksandra Vučića da "pomogne narodu u [bh… »
Davor Dragičević pušten iz pritvora

Davor Dragičević pušten iz pritvora

RTS 26.12.2018
Otac tragično stradalog Davida Dragičević, Davor Dragičević, koji je juče priveden, pušten je iz pritvora nakon saslušanja u Okružnom javnom tužilaštvu u Banjaluci. Davor Dragičević, koji je juče uhapšen, pušten je iz pritvora jer je… »
"Mene su uhapsili, a moju dušu sa Trga sklonili"

"Mene su uhapsili, a moju dušu sa Trga sklonili"

Mondo 26.12.2018
Davor Dragičević, otac tragično stradalog Davida Dragičevića, posle saslušanja u Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka pušten na slobodu. Šta kaže Dodik. U to vreme nije se znalo daje donesena odluka da se na Trgu Krajine više ne može… »
Ljudi koji se ne boje represije

Ljudi koji se ne boje represije

XXZ magazin 26.12.2018
Davor Dragićević pušten iz zatvora, najavljen nastavak protesta. Nakon saslušanja u Okružnom tužilaštvu Banja Luka Davor Dragičević, otac ubijenog Davida Dragičevića, u sredu pre podne pušten je na slobodu, budući da je, kako je saopšteno… »
(Video) Snimak iz banjaluke koji je razbesneo region: Dok traje hapšenje, policajci guraju i građane sa malom decom

(Video) Snimak iz banjaluke koji je razbesneo region: Dok traje hapšenje, policajci guraju i građane sa malom decom

Blic 26.12.2018
Jedan od najupečatljivijih snimaka guranja i koškanja građana i policije na banjalučkom Trgu Krajine masovno se deli na društvenim mrežama. Snimak, na kome se vidi kako policijski kordon potiskuje građane u Banjaluci, među kojima ima i male dece… »
Srce za Davida. Srce za Dženana. Srce za svu našu decu

Srce za Davida. Srce za Dženana. Srce za svu našu decu

Noizz 26.12.2018
U tišini, spuštene glave, ali podignutih pesnica i otvorenog srca, Beograđani su danas u 12 stali na Plato ispred Filozofskog fakulteta u znak podrške porodicama Davida Dragičevića i Dženana Memića. Nakon stravičnih prizora hapšenja Davora… »
Srce za Davida. Srce za Dženana. Srce za svu našu decu

Srce za Davida. Srce za Dženana. Srce za svu našu decu

Noizz 26.12.2018
U tišini, spuštene glave, ali podignutih pesnica i otvorenog srca, Beograđani su danas u 12 stali na Plato ispred Filozofskog fakulteta u znak podrške porodicama Davida Dragičevića i Dženana Memića. Nakon stravičnih prizora hapšenja Davora… »
Vanredna konferencija za medije MUP Srpske: Lukač: Zabranjeni protesti na Trgu Krajine! Ko večeras dođe bez dozvole, namerno…

Vanredna konferencija za medije MUP Srpske: Lukač: Zabranjeni protesti na Trgu Krajine! Ko večeras dođe bez dozvole, namerno…

Kurir 26.12.2018
Ministar unutrašnjih poslova Repubike Srpske Dragan Lukač i direktor Policije Republike Srpske Darko Ćulum drže vanrednu konferenciju za medije zbog jučerašnjeg protesta na Trgu Krajine u Banjaluci, koji je izbio pošto je Davor Dragičević, otac… »
Srce za Davida. Srce za Dženana. Srce za svu našu decu

Srce za Davida. Srce za Dženana. Srce za svu našu decu

Noizz 26.12.2018
U tišini, spuštene glave, ali podignutih pesnica i otvorenog srca, Beograđani su danas u 12 stali na Plato ispred Filozofskog fakulteta u znak podrške porodicama Davida Dragičevića i Dženana Memića. Nakon stravičnih prizora hapšenja Davora… »
Dragičević na slobodi: Ne mogu mi ništa, moj David će dobiti pravdu

Dragičević na slobodi: Ne mogu mi ništa, moj David će dobiti pravdu

Danas 26.12.2018
Davor Dragičević pušten je danas na slobodu nakon saslušanja u Tužilaštvu u Banjaluci. Tužilac je utvrdio da nema osnova za pritvor. „Ja sam na Trgu u 18 časova i ne pada mi napamet da dete prepustim zločincima i ubicama. Moj David će dobiti… »
Davor Dragičević pušten na slobodu: Ne mogu mi ništa, na trgu u 18 sati

Davor Dragičević pušten na slobodu: Ne mogu mi ništa, na trgu u 18 sati

N1 Info 26.12.2018
Davor Dragičević pušten je na slobodu nakon saslušanja u Tužilaštvu u Banjaluci. Izvor: N1 Tužilac je utvrdio da nema osnova za pritvor. "Ja sam na Trgu u 18 časova i ne pada mi napamet da dete prepustim zločincima i ubicama. Moj David će dobiti… »
Novosađani pozvani na skup podrške pokretu "Pravda za Davida"

Novosađani pozvani na skup podrške pokretu "Pravda za Davida"

Radio 021 26.12.2018
Novosađani su pozvani da u četvrtak, 27. decembra na Trgu republike pruže podršku pokretu "Pravda za Davida" na skupu pod imenom "Protiv policijske represije". Poziv na okupljanje u centru Novog Sada je usledio nakon što je policija Republike Srpske… »
Mučni prizori iz Banjaluke obišli svet - hronologija događaja

Mučni prizori iz Banjaluke obišli svet - hronologija događaja

N1 Info 26.12.2018
Skupovi podrške roditeljima ubijenog mladića Davida Dragičevića biće održani danas u Banjaluci, Sarajevu, Beogradu i Zrenjaninu. Podsetimo, Davor Dragičević, otac ubijenog Davida, uhapšen je juče u Banjaluci,kao i majka stradalog mladića Suzana… »
Tužilaštvo: Davor Dragičević saslušan zbog pretnji ministru policije Lukaču!

Tužilaštvo: Davor Dragičević saslušan zbog pretnji ministru policije Lukaču!

Kurir 26.12.2018
Postupajući tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka naredio je sprovođenje istrage protiv Davora Dragičevića (49) iz Banjaluke zbog osnovane sumnje da je počinio krivično delo ugrožavanje sigurnosti, počinjeno na štetu ministra… »
Oglasilo se tužilaštvo nakon puštanja Dragičevića: Evo zašto mu nije određen pritvor

Oglasilo se tužilaštvo nakon puštanja Dragičevića: Evo zašto mu nije određen pritvor

Telegraf 26.12.2018
Dragičević je, nakon ispitivanja postupajućeg tužioca, pušten da se brani sa slobode. Okružno javno tužilaštvo Banjaluka saopštilo je danas da postoji osnovana sumnja da je Davor Dragičević, otac tragično stradalog mladića Davida… »
Tužilaštvo: Sumnja da je Dragičević ugrozio Dragana Lukača

Tužilaštvo: Sumnja da je Dragičević ugrozio Dragana Lukača

Vesti online 26.12.2018
Okružno javno tužilaštvo Banjaluka saopštilo je da postoji osnovana sumnja da je Davor Dragičević počinio krivično delo ugrožavanje bezbednosti Dragana Lukača. Lukač je ministar unutrašnjih poslova RS. Tužilaštvo je navelo da to proizlazi iz… »
„Ne mogu mi ništa“

„Ne mogu mi ništa“

Dojče vele 26.12.2018
Davor Dragičević pušten je iz pritvora. Nekoliko stotina građana u utorak uveče je proteste okončalo ispred hrama Hrista Spasitelja, uz intervenciju policije Republike Srpske. Novi protesti najavljeni su za sredu. „Ja sam ponovo na trgu u 18 sati… »
Davor Dragičević pušten iz pritvora, u toku istraga

Davor Dragičević pušten iz pritvora, u toku istraga

Novi magazin 26.12.2018
Otac ubijenog 21-godišnjeg mladića Davida Dragičevića, Davor Dragičević, pušten je na slobodu posle saslušanja u Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka. Banjalučkom Okružnom tužilaštvu dostavljen je izveštaj kojim se Dragičević tereti za… »
Tužilaštvo: Dragičević prijavljen zbog ugrožavanja bezbednosti ministra policije RS

Tužilaštvo: Dragičević prijavljen zbog ugrožavanja bezbednosti ministra policije RS

Danas 26.12.2018
Banjalučkom Okružnom tužilaštvu dostavljen je izveštaj kojim se Davor Dragičević tereti za krivično delo ugrožavanja bezbednosti ministra unutrašnjih poslova Republike Srpske Dragana Lukača. Postupajući tužilac ispitao je Dragičevića i… »
Tužilaštvo Banjaluka: Osnovana sumnja da je Dragičević ugrozio Lukača

Tužilaštvo Banjaluka: Osnovana sumnja da je Dragičević ugrozio Lukača

Srbija danas 26.12.2018
Okružno javno tužilaštvo Banjaluka saopštilo je danas da postoji osnovana sumnja da je Davor Dragičević, otac tragično stradalog mladića Davida Dragičevića, počinio krivično delo ugrožavanje bezbednosti ministra unutrašnjih poslova RS… »
Davora su uhapsili u kolima, a Suzanu na ulici dok je grčevito stezala sliku svog mrtvog sina: Dve scene koje su zapalile…

Davora su uhapsili u kolima, a Suzanu na ulici dok je grčevito stezala sliku svog mrtvog sina: Dve scene koje su zapalile…

Telegraf 26.12.2018
Davor je jutros odveden u tužilaštvo gde je saslušavan tri sata, pre nego što je pušten. U poslednja 24 sata na ulicama Banjaluke odvijala se prava drama, nakon što je juče policija uhapsila Davora Dragičevića, a ubrzo i njegovu bivšu suprugu… »
Davor Dragičević pušten nakon ispitivanja

Davor Dragičević pušten nakon ispitivanja

Vesti online 26.12.2018
Davor Dragičević, otac tragično stradalog mladića iz Banjaluke Davida Dragičevića, pušten je iz pritvora nakon saslušanja. On je pušten nakon ispitivanja u Okružnom javnom tužilaštvu, prenela je RTRS. Uhapšen je juče nakon što je u više… »
Otac ubijenog davida na slobodi: "Ja sam najponosniji otac likvidiranog sina, večeras smo ponovo na trgu"

Otac ubijenog davida na slobodi: "Ja sam najponosniji otac likvidiranog sina, večeras smo ponovo na trgu"

Blic 26.12.2018
Davor Dragičević pušten je nakon ispitivanja u Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka. Dočekali su ga mnogobrojni građani uz povike “Pravda”. – Ja sam Davor Dragičević, najponosniji otac likvidiranog sina. Saučesnike i ubice mog deteta znam… »
Davor Dragičević na slobodi! Poručio da će večeras u 18 sati ponovo biti na Trgu! Ne mogu mi ništa!

Davor Dragičević na slobodi! Poručio da će večeras u 18 sati ponovo biti na Trgu! Ne mogu mi ništa!

Kurir 26.12.2018
Davor Dragičević pušten je nakon ispitivanja u Okružnom javnom tužilaštvu. ''Ja sam na Trgu u 18 časova. Moj David će dobiti pravdu, Dženan će dobiti pravdu. Ne mogu mi ništa'', rekao je on nakon izlaska. Podsećamo, Davor Dragičević priveden… »
MUP Srpske odgovorio Delegaciji EU: Prvo se informišite, pa iznesite stavove

MUP Srpske odgovorio Delegaciji EU: Prvo se informišite, pa iznesite stavove

Sputnik 26.12.2018
Rukovodstvo Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske zahvalilo je Delegaciji EU na interesovanju koje pokazuje za aktivnosti ovog Ministarstva u vezi sa slučajem Davora Dragičevića, ali i poručilo da je trebalo prvo da se informiše, pa onda… »
MUP Srpske odgovorio Delegaciji EU: Prvo se informišite o slučaju Dragičević, pa onda govorite u javnosti

MUP Srpske odgovorio Delegaciji EU: Prvo se informišite o slučaju Dragičević, pa onda govorite u javnosti

Kurir 26.12.2018
BANJALUKA - Rukovodstvo Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske zahvalilo je Delegaciji EU na interesovanju koje pokazuju za aktivnosti ovog ministarstva u vezi sa slučajem Davora Dragičevića, ali i poručilo da je trebalo prvo da se… »
Davor Dragičević pušten na slobodu: Moj David će dobiti pravdu!

Davor Dragičević pušten na slobodu: Moj David će dobiti pravdu!

Al Jazeera 26.12.2018
Otac stradalog Davida jutros je doveden u Okružno javno tužilaštvo u Banjoj Luci. Davor Dragičević pušten je na slobodu, nakon što je jutros proveo dva sata u prostorijama Oktužnog javnog tužilaštva u Banjoj Luci. "Davidovu majku Suzanu sam… »
MUP Republike Srpske odgovorio Delegaciji EU u BiH

MUP Republike Srpske odgovorio Delegaciji EU u BiH

RTS 26.12.2018
Rukovodstvo Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske zahvalilo je Delegaciji EU na interesovanju koje pokazuju za aktivnosti ovog ministarstva u vezi sa slučajem Davora Dragičevića, ali i poručilo da je trebalo prvo da se informišu, pa onda… »
Davor Dragičević pušten na slobodu

Davor Dragičević pušten na slobodu

Alo 26.12.2018
Davor Dragičević pušten je nakon ispitivanja u Okružnom javnom tužilaštvu u Banjaluci. Dragičević je jutros doveden je u Okružno javno tužilaštvo Banjaluka gde ga je ispitao tužilac. Podsećamo, Davor Dragičević priveden je juče zbog… »
Posle saslušanja u tužilaštvu Davor Dragičević pušten iz pritvora

Posle saslušanja u tužilaštvu Davor Dragičević pušten iz pritvora

Srbija danas 26.12.2018
Davor Dragičević, otac tragično stradalog mladića iz Banjaluke Davida Dragičevića, pušten je danas iz pritvora nakon saslušanja. Dragičević je pušten nakon ispitivanja u Okružnom javnom tužilaštvu. Dragičević je uhapšen juče nakon što… »
(Video) Davor Dragičević pušten iz pritvora: Policija i građani ispred tužilaštva, majka ubijenog Davida poziva na novo…

(Video) Davor Dragičević pušten iz pritvora: Policija i građani ispred tužilaštva, majka ubijenog Davida poziva na novo…

Blic 26.12.2018
Davor Dragičević, otac ubijenog Davida Dragičevića iz Banjaluke, doveden je rano jutros u tužilaštvo na saslušanje, nakon čega je pušten iz pritvora. Njegovo hapšenje dovelo je juče do nereda na ulicama, a nakon što su se okupljeni građani… »
(Video): Davor Dragićević ulazi u tužilaštvo uz povik: "Pravda za Davida!"

(Video): Davor Dragićević ulazi u tužilaštvo uz povik: "Pravda za Davida!"

Blic 26.12.2018
Davor Dragičević doveden je u Okružno javno tužilaštvo Banjaluka gde će ga ispitati tužilac. Prilikom uvođenja u tužilaštvo glasno je uzvikivao “Pravda za Davida”. Davor će u toku dana biti ispitan i tužilac će doneti odluku da li će mu… »
Majka ubijenog mladića Davida Dragičevića: "Očekujem da će Davor danas biti pušten"

Majka ubijenog mladića Davida Dragičevića: "Očekujem da će Davor danas biti pušten"

Blic 26.12.2018
Davor Dragičević nalazi se u Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka gde se nalazi na ispitivanju. U tužilaštvu su i advokati Dragičevića Dragan Tolimir i Ifet Feraget. Kako javlja novinar Srpskainfo sa lica mesta, nekoliko članova grupe “Pravda… »
Davor Dragičević doveden u Tužilaštvo

Davor Dragičević doveden u Tužilaštvo

Sputnik 26.12.2018
Davor Dragičević je doveden u Okružno javno tužilaštvo Banjaluka, gde će ga ispitati tužilac. Prilikom uvođenja u Tužilaštvo, glasno je uzvikivao „Pravda za Davida“. Davor će u toku dana biti ispitan i tužilac će doneti odluku da li će… »
Davor Dragičević sproveden u tužilaštvo: Odluka o pritvoru posle saslušanja (video)

Davor Dragičević sproveden u tužilaštvo: Odluka o pritvoru posle saslušanja (video)

Kurir 26.12.2018
Davor Dragičević, koji je juče priveden na banjalučkom Trgu Krajine, jutros je sproveden u Okružno tužilaštvo Banjaluka. Tužilac bi nakon saslušanja trebalo da odluči da li će za Dragičevića biti predložen pritvor. Dragičević je prilikom… »
Davor Dragičević na saslušanju u Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka

Davor Dragičević na saslušanju u Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka

Srbija danas 26.12.2018
Davor Dragičević koji je juče priveden na banjalučkom Trgu Krajine jutros je sproveden u Okružno tužilaštvo Banjaluka. Tužilac bi nakon saslušanja trebalo da odluči da li će za Dragičevića biti predložen pritvor. Dragičević je prilikom… »
Davor Dragičević uzvikujući "pravda za Davida" sproveden u Tužilaštvo u Banjoj Luci

Davor Dragičević uzvikujući "pravda za Davida" sproveden u Tužilaštvo u Banjoj Luci

SEEbiz 26.12.2018
BANJA LUKA - Davor Dragičević doveden je u srijedu oko osam sati u zgradu Okružnog tužilaštva u Banjoj Luci, a nakon što je u utorak priveden zbog, kako je naveo MUP RS, dokumentovanja krivičnog djela ugrožavanja sigurnosti. Dragičevića se… »
Srce za Davida: Protesti danas u Beogradu, Sarajevu i Banjaluci

Srce za Davida: Protesti danas u Beogradu, Sarajevu i Banjaluci

Noizz 26.12.2018
Skupovi podrške roditeljima ubijenog mladića Davida Dragičevića biće održani danas u Banjaluci, Sarajevu i Beogradu. Protesti u Sarajevu i Banjaluci najavljeni su za rane večernje sate dok bi skup u Beogradu trebalo da počne u 12 sati na Platou… »
Novi protest povodom hapšenja Davora Dragičevića u sredu u 18 sati

Novi protest povodom hapšenja Davora Dragičevića u sredu u 18 sati

Danas 26.12.2018
U porti crkve Hrama Hrista Spasitelja večeras je okončan protest građana Banja Luke, koji je danas počeo nakon što su se u javnosti proširile informacije da je uhapšen Davor Dragičević, otac ubijenog Davida Dragičevića, kao i još nekoliko… »
Hapšenje izazvalo nemire: Ljuti zbog privođenja Davora Dragičevića

Hapšenje izazvalo nemire: Ljuti zbog privođenja Davora Dragičevića

Večernje novosti 25.12.2018
Uz opšte negodovanje okupljenih sa Trga Krajine komunalci uklonili i simbolični spomenik "Srce za Davida" HAPŠENjE Davora Dragičevića (49), oca ubijenog Davida Dragičevića (21), izazvalo je u utorak na Trgu Krajine u Banjaluci, sukobe s policijom… »
Policija potisnula građane sa Trga Krajine i iz parka Petar Kočić

Policija potisnula građane sa Trga Krajine i iz parka Petar Kočić

Danas 25.12.2018
Nakon što su pripadnici specijalne policije potisnuli građane sa banjalučkog Trga Krajine i nakon što su oni prešli prekoputa, u gradski park Petar Kočić, policija je krenula u novu akciju i rasterala građane i iz parka. Građani, okupljeni oko… »

Vesti dana »