Povezane vesti

Novi detalji haosa u "zadruzi": Tokom tuče udarili radnika obezbeđenja

Novi detalji haosa u "zadruzi": Tokom tuče udarili radnika obezbeđenja

Blic 26.12.2018
Tokom svađe koja je sinoć izbila između Jelene Krunić i Saleta Trua došlo je do fizičkog obračuna prilikom kog se na meti našao i radnik obezbeđenja. Do obračuna je došlo kada je Jelena pobesnela na svog dečka Saleta jer je savetovao njenog… »
Zaleće se na mene, a zna da su me tukli bivši i otac: Vrisak Jelene Krunić odjekivao kućom, potpuno se pogubila! Napravila…

Zaleće se na mene, a zna da su me tukli bivši i otac: Vrisak Jelene Krunić odjekivao kućom, potpuno se pogubila! Napravila…

Kurir 26.12.2018
Jelena Krunić ušla je u žestoku raspravu sa reperom Saletom Truom, sa kojim je bila u vezi, a na kraju je doživela nervni slom. Sale je rekao Petrućiju kako najbolje da ima odnose sa Rebekom Popović u kupatilu, a da ne propadnu u kadu. Jelenu je… »
Žestoka svađa noćas u zadruzi: Jelena Krunić dozivala pokojnog oca, reper završio u zatvoru

Žestoka svađa noćas u zadruzi: Jelena Krunić dozivala pokojnog oca, reper završio u zatvoru

Blic 26.12.2018
Jelena Krunić saznala je sinoć da je njen dečko Sale Tru savetovao Petrućija sa kojim je Jelena imala odnose kako da on i Rebeka ne propadnu kroz kadu, pa je tada otkrio i da su on i Jelena imala seks u kupatilu. Nj je to mnogo pogodilo, pa je… »

Vesti dana »